Atgriezties pie raksta

Ikšķiles jaunajiem saksofonistiem sasniegumi konkursā Foto

Aprīļa izskaņā Ikšķiles jaunās saksofonistes Justīne Ieva Āboltiņa un Samanta Zeļģe ar skolotāju Emīlu Avotiņu, koncertmeistari Mairu Līdumu un atbalstītāju Aiju Āboltiņu, devās uz IV Ziemeļvidzemes pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursu Salacgrīvā.

Konkursā piedalījās 69 dalībnieki no 23 Latvijas mūzikas skolām četrās grupās. Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunās saksofonistes Justīne Ieva un Samanta startēja vissīvākajā konkurencē 40 dalībnieku grupā. 


Justīne Ieva Āboltiņa izcīnīja godpilno 3.vietu, par ko ir liels prieks un lepnums pašai konkursantei, skolotājiem Emīlam Avotiņam un Mairai Līdumai, un, protams vecākiem, kas ir ļoti svarīgs atbalsta faktors jauno mūziķu skološanā un sadarbībā ar pedagogiem.


Konkursantu un atbalstītāju pārdomas:


Justīne Ieva:"Sākumā bija satraukums, bet pēc konkursa liels prieks par iegūto 3.vietu, jo bija daudz konkursa dalībnieku un liela konkurence. Liels paldies skolotājam Emīlam Avotiņam par labi iemācītiem skaņdarbiem un koncertmeistarei Mairai Līdumai par atvēlēto laiku konkursa dienai."


Samanta: Konkursā bija liela konkurence. Kad zāle bija pilna, tad šķita, ka tur ir ļoti daudz cilvēku, un tas radīja nelielu stresu."


Justīnes mammas Aijas pārdomas par konkursu: "Neskatoties uz to, ka Justīne jau vairākkārt ir piedalījusies dažādos saksofona spēles konkursos, arī pirms šī konkursa bija jūtams liels satraukums. Patīkami bija just, ka esam gaidīti un par konkursa dalībniekiem ir padomāts, lai ikkatrs justos labi un varētu koncentrēties pirms uzstāšanās. Justīnei bija liels prieks par iegūto 3. Vietu, kas dod pieredzi un iedvesmu tālākai saksofona instrumenta apguvei un dalībai citos konkursos. Ļoti liels un sirsnīgs paldies skolotājam Emīlam Avotiņam par profesionālu saksofona spēles mācīšanu, kā arī līdzpārdzīvojumu un iedrošināšanu konkursa laikā. Liels paldies koncertmeistarei Mairai Līdumai par izcilo klavierpavadījumu un paldies Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolai par iespēju piedalīties šādā konkursā. Lai veicas arī turpmāk!"


Skolas administrācijas vārdā vēlos pateikt lielu paldies meitenēm par uzcītību un izturību, skolotājiem par ieguldīto darbu, paldies Aijai Āboltiņai par lielo atbalstu gatavojoties konkursam un konkursa laikā.


Lai izdodas mums katram izdzīvot katru dienu kā mazu konkursu - ar panākumiem!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41467

2018. gada 10. maijā, 07:21, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet