Atgriezties pie raksta

Ikšķiles vidusskolas skolēni sporto kopā ar māmiņām Foto

Sagaidot Mātes dienu, trešdien Ikšķiles vidusskolas stadionā notika tradicionālais pasākums "Sportojam kopā ar mammu!", kurā piedalījās sākumskolas klašu skolēni un viņu māmiņas.

Sporta dienu atklāja Ikšķiles vidusskolas direktore Ginta Liepiņa:"Man ir prieks iepazīties ar šo tradīciju, kura Ikšķiles vidusskolā jau ir trešo gadu, kad skolēni sporto kopā ar māmiņām. Novēlu visiem veiksmi, sadarbību, kā arī sportisko garu saglabāt ne tikai šajā pasākumā, bet arī citās dienās kopā ar vecākiem."


G.Liepiņa teica paldies skolēniem un viņu māmiņām par līdzdalību pasākumā, bet īpašu pateicību par organizatorisko veikumu izpelnījās Ikšķiles vidusskolas sporta skolotāja Diāna Grīnberga.


Lai uzmundrinātu pasākuma dalībniekus, POPielas dalībnieki sniedza priekšnesumu, izpildot meiteņu popgrupas "Nando" dziesmu "Fizikas skolotājs".  Kā atklāja Ikšķiles vidusskolas direktores vietniece audzināšanas un ārpusklases darbā Ingūna Bērziņa, šo dziesmu POPielas konkursā bija izvēlējušies piecu klašu kolektīvi.


Pēc priekšnesuma noskatīšanās un iesildīšanās sākās sportiskās aktivitātes, kuru dalībniekiem bija jāveic dažādas aizraujošas stafetes. 


Māmiņu svētku nedēļā "Kopā ar tevi, māmiņ!" Ikšķiles vidusskolā šogad ir īpaša pasākumu programma, kuras laikā māmiņas aicinātas būt kopā ar bērniem un piedalīties atklātajās stundās, darbojoties kopā. Ar savām māmiņām kopā vēlējās būt sākumskolas un 5.-9.klašu koru dziedātāji, Folkgrupa, Ģitāristu ansamblis, Vokālā studija, Tautisko deju kolektīva dalībnieki, kuri parādīs ko iemācījušies un sveiks māmiņas svētkos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41471

2018. gada 10. maijā, 11:59, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet