Atgriezties pie raksta

Ikšķilē izskanējis koncerts "Mātes mīlestība - neizsīkstošs veldzes avots" Foto

Kā skaista pavasarīga artava ir izveidojusies tradīcija, kad Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunie mūziķi dāvina koncertu Mātes dienā visām pasaules māmiņām, vecmāmiņām, vecvecmāmiņām.

13.maijā Ikšķiles Evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcā pēc rīta dievkalpojuma savu veltījumu dāvāja jaunie vijoles, čella, akordeona klases audzēkņi un pedagogi.


Māmiņām un visiem koncerta apmeklētājiem skanēja visskaistākās pasaules melodijas - latviešu tautas dziesma Riharda Dubras apdarē "Šūpo mani, māmuliņa", Džulio Kačīni "Ave Maria", Oresta Jevlahova "Romance", Antonīna Dvoržāka "Melodija", Luidži Bokerīni "Menuets", Dimitrija Arakišvili "Gruzīnu lezginka", Žana-Marī Leklēra "Sarabanda" (Lindas Ivanovas aranžējumā), Jevgēnija Dogas "Valsis", Johana un Jozefa Štrausa "Picikato polka", H.Herolda "Trompetes melodija", Mārtiņa Brauna "Mammu, es gribu!" (Lindas Ivanovas aranžējums), Raimonda Paula "Cielaviņa" un citi skaņdarbi. Viens no emocionālākajiem mirkļiem bija mūsu skolas audzēknes Patrisijas Purinas kompozīcija "Nakts ēnas", ko atskaņoja A.Patjanko (vijole) un P.Cīrule (klavieres), patiesi aizkustinoša un muzikāli ļoti augstvērtīga kompozīcija un brīnišķīga dāvana šajos svētkos.


Baznīcas skanīgā akustika katram klausītājam ļāva izbaudīt vissmalkākās muzikālās un dinamiskās skaņdarbu nianses, ko sniedza mūsu skolas jaunie mūziķi un pedagogi.


Paldies jaunajiem vijoles, čella un akordeona klases audzēkņiem, pedagogiem, kas kuplināja koncerta kopskaņu, paldies par brīnišķīgiem vēlējumiem Ikšķiles draudzes evaņģēlistam Guntaram Žīguram, vismīļākie un sirsnīgākie pateicības vārdi visburvīgākajai publikai pasaulē - vecākiem, ģimenēm, mūsu skolas atbalstītājiem!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41522

2018. gada 17. maijā, 08:38, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet