Atgriezties pie raksta

Ikšķiles jaunā saksofoniste pārstāv skolu konkursā "Ozolnieki 2018"

Saulainā un ziedošā pavasara rītā, 11.maijā, Ozolnieku Mūzikas skolā pulcējās Latvijas pūšaminstrumentu spēles audzēkņi uz VIII mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursu "Ozolnieki 2018".

Konkursā piedalījās Jēkabpils, Auces, Ādažu, Baltinavas, Birzgales, Carnikavas, Dobeles, Engures, Garkalnes, Ikšķiles, Ilūkstes, Baldones, Madonas, Madlienas, Ķekavas, Lielvārdes, Ogres, Ozolnieku, Pļaviņu, Preiļu, Ropažu, Salaspils, Saldus, Smiltenes, Tukuma, Ulbrokas, Vecumnieku, Viļānu jaunie pūšaminstrumentu spēles censoņi. 


Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja 4.klases saksofoniste Justīne Ieva Āboltiņa (ped. Emīls Avotiņš, koncertmeistare Maira Līduma), kura mūsu skolu un Ikšķiles vārdu ir prezentējusi ar panākumiem daudzos jo daudzos konkursus. 


Justīnes mamma Aija, mūsu skolas mecenāts un patiess atbalstītājs, dalās ar konkursa iespaidiem:"VIII Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem "Ozolnieki 2018" Justīnei bija vērtīgas pieredzes konkurss, kā tikt galā ar tehnisku ķibeli uzstāšanās laikā. Justīne ar koncertmeistari Mairu Līdumu tika galā veiksmīgi, iespējams, klausītājs pat varēja arī nepamanīt, bet profesionālai žūrijai katrs sīkums ir pamanīts.  Reizēm pieredze var būt lielāks apbalvojums un ieguvums, kā saņemtā godalga. Vissirsnīgākais paldies skolotājam Emīlam Avotiņam par Justīnes sagatavošanu konkursam un rūpēm un līdzpārdzīvošanu konkursa laikā, kā arī koncertmeistarei Mairai Līdumai par klavierpavadījumu un atbalstu. Paldies Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolai par iespēju piedalīties konkursā."


Pateicības vārdi jaunajai saksofonistei Justīnei par lielo uzcītību, Justīnes ģimenei par atbalstu un sadarbību, paldies skolotājiem Emīlam Avotiņam un Mairai Līdumai par ieguldīto darbu! 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41542

2018. gada 19. maijā, 08:15, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet