Atgriezties pie raksta

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā nosvinēts jau ceturtais izlaidums Foto

25.maijā notika ceturtais Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu izlaidums. Šogad  mācību iestādi jau absolvēja 11 programmas "Māksla" audzēkņi un 6 programmas "Mūzika" audzēkņi.

Pasākuma pirmajā daļā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā tika svinīgi atklāta izstāde. Skolas direktore Valda Jermanova sacīja: "Mēs šodien esam liecinieki tam brīnumam, ko spēj radīt tikai radošs un talantīgs prāts, roka, sirds - uzburt unikālu un neatkārtojamu pasauli mākslā, krāsās, toņos, ritmos un nebeidzamās noskaņu niansēs. Ikšķiles mūzikas un mākslas skolas vēsturē pirmo reizi mēs atklājam profesionālās ievirzes izglītības programmas Vizuāli plastiskā māksla nobeiguma darbu izstādi."


Pēc tam klātesošie svinīgā gājienā, kura priekšgalā maršēja  Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris, devās uz izlaiduma svinīgo ceremoniju Ikšķiles Tautas namā. Tā ieskaņā Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi sniedza muzikālus priekšnesumus.


Pasākumā klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Saratovs: 'Tālāk viss būs atkarīgs no jums, vai tālāk attīstīsiet savas prasmes, vai turpināsit mācīties, vai dzīvē izvēlēsieties ko citu." Viņš savā runā uzsvēra, ka svarīgi ir ielikt stabilus pamatus, bet, lai tie būtu stipri, šajā procesā jāiesaistās gan skolēniem un pedagogiem, gan arī vecākiem.


Jau tradicionāli pašvaldība pateicās pedagogiem par viņu ieguldīto darbu audzēkņu izglītošanā un audzināšanā, kā arī zīmīgajā notikumā sveica absolventus. 


Izlaidumā skolas vadība pasniedza pateicības audzēkņu vecākiem par atbalstu un sadarbību.  Arī absolventi lielu paldies teica pasniedzējiem, skolas vadībai, vecākiem un visiem, kas palīdzēja sasniegt iecerēto.


Lai absolventiem veiksmīgs turpmākais izglītības ceļš!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41592

2018. gada 26. maijā, 23:38, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet