Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē pirmais Zilo kalnu pludmales volejbola festivāls

No 1. – 2.jūnijam pirmo reizi tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā "Zilie kalni" notiks pirmais pludmales volejbola festivāls.

Katram interesentam par pieejamu infrastruktūru ir parūpējušās Ogres un Ikšķiles novada pašvaldības, kas šim mērķim tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā "Zilie kalni" parkā pie Dubkalnu ūdenskrātuves ir izveidojušas deviņus pludmales volejbola laukumus. 


Divu dienu garumā par to varēs pārliecināties volejbola festivālā, kurā izmēģināt savus spēkus būs iespēja gan dāmu, gan kungu konkurencē. Īpaši aizraujošs būs "Pašvaldības kauss" un "MIX turnīra" spēles, kuras noritēs līdz vēlai naktij. Sportistu motivācijai kopējais balvu fonds 1600Eur apmērā.


Aicināts ir ik viens - gan profesionālis, gan iesācējs, gan interesents, kurš atbraucis atbalstīt un līdzi just. Šajā festivālā nodarbi sev atradīs katrs, kurš mīl sportiskas aktivitātes, atpūtu pie dabas un pozitīvas emocijas, jo divu dienu garumā tiks organizēti vairāki interesanti pasākumi.


Piemēram, sadarbībā ar SIA "O-SANDS" savās zināšanās bezmaksas treniņā dalīsies profesionāli treneri. Savukārt Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA "Ķilupe" atraktīvā sacensību veidā atgādinās apmeklētājiem kā pareizi šķirot atkritumus un saudzēt dabu, bet Pirtnieku asociācija katram interesentam ļaus iepazīt īstu pirts mākslu un, protams, izmēģināt arī burvīgo pirtsmuciņu garu. 


Aktīvākiem un veiksmīgākiem festivāla dalībniekiem būs iespēja pacelties virs koku galotnēm Latvijas karoga krāsas gaisa balonā. Galda spēļu entuziastiem būs iespēja izmēģināt popularitātes ziņā strauji augošo un aizraujošo spēli Fliiper


Būs arī izklaides uz ūdens, ko mums nodrošinās uzņēmums SUPFit un red paddleco – stāvairēšanas pamatu apmācība, bezmaksas SUP braucieni, kā arī iespēja uzzināt vairāk par šo netradicionālo sporta veidu.


Bērniem uz vietas būs piepūšamā atrakcija un arī brīvdabas kino visai ģimenei, bet mūzikas un deju cienītājiem uzstāsies atraktīvas jauno mūziķu un deju grupas. Par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies pasākuma vadītājs, divu dienu garumā darbosies bufetes un spēles DJ. 


Atklāšana 1.jūnijā plkst. 10. Sportistu reģistrācija vienu stundu pirms katru sacensību sākuma. Pieteikšanās līdz 29.maijam. Vietu skaits ierobežots.


Nolikumi: https://failiem.lv/u/8jzgzsc5

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41599

2018. gada 28. maijā, 17:31, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet