Atgriezties pie raksta

Sveic Ikšķiles vidusskolas olimpiāžu, konkursu un sacensību laureātus Foto

Trešdien Ikšķiles Tautas namā Ikšķiles novada pašvaldība apbalvoja Ikšķiles vidusskolas skolēnus un viņu pedagogus par sasniegumiem olimpiādēs, konkursos un sacensībās.

"Tā jau ir daudzus gadus Ikšķiles novada pašvaldības iedibināta tradīcija teikt paldies skolēniem, kuri sasnieguši augstus rezultātus olimpiādēs, konkursos un sacensībās, kā arī viņu skolotājiem, kuri ieguldījuši lielu darbu skolēnu sagatavošanā. Tas ir paldies ne tikai par darbu, bet arī par līdzpārdzīvojumu un atbalstu, ko pedagogi snieguši saviem audzēkņiem atbildīgos brīžos," atklājot svinīgo pasākumu, sacīja Ikšķiles vidusskolas direktore Ginta Liepiņa.


Klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš: "Ar šo pasākumu vēlamies pateikties arī skolotājiem par viņu nesavtīgo darbu, enerģiju un entuziasmu, sniedzot zināšanas lielākā mērā, nekā to prasa tiešie pienākumi. Lai mācītu, vajag tos, ko mācīt. Ikšķiles vidusskolā ir tūkstoš skolēnu. Mēs ļoti lepojamies ar topošā jaunā skolas korpusa projektu 460 skolēniem, kur tiks izvietotas sākumskolas klases. Tas atvieglos mācību procesu gan skolēniem, gan skolotājiem,kā arī dos iespēju nākotnē saņemt vēl lielākas naudas balvas par labiem rezultātiem. Pašvaldība arī turpmāk domās, kā stimulēt gan skolēnus, gan skolotājus. Vidusskolas klasēs ir iedibinātas stipendijas. Tas ir neliels solis, lai skolēniem būtu interese mācīties. Mācību gada noslēgumā vēlos teikt lielu paldies Ikšķiles vidusskolas skolotājiem un direktorei Gintai Liepiņai."


Svinīgajām uzrunām sekoja laureātu godināšana. Valsts, starpnovadu un novada mēroga olimpiāžu, konkursu un sacensību uzvarētājus sveica Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs I.Trapiņš, Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes vadītāja Agnese Jankuna un izglītības darba speciāliste Liene Šmite.


Koncertu sniedza Ikšķiles vidusskolas interešu izglītības kolektīvu dalībnieki.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41617

2018. gada 30. maijā, 18:44, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet