Atgriezties pie raksta

Pašvaldība Ikšķiles novada svētkos dāvina neaizmirstamu koncertu Foto

7.jūnija vakarā Ikšķiles estrādē pulcējās vairāki tūkstoši skatītāju, lai būtu klāt novada svētku grandiozākajā koncertā "Atziedi, dvēsele!", kurā izskanēja iemīļotas Raimonda Paula dziesmas ar paša autora piedalīšanos.

"Nemanot pagājis gads, un šis mums ir īpašs – Latvijas simtgades gads. Svētki tika atklāti Ikšķiles evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kur mācītājs Dzintars Laugalis svētīja gan Latviju, gan mūsu novadu. Dieva vārds  Ikšķilei ir ļoti svarīgs, jo tieši Ikšķilē aizsākusies kristietība Latvijā un Baltijā un mēs lepojamies ar savu vēsturi," uzrunājot klātesošos, sacīja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Traiņš. "Mūsu novada pašvaldība, organizējot šos svētkus, ir sarūpējusi bagātīgu svētku programmu, un tāpēc lūgšu novadniekus un ciemiņus izmantot šo iespēju, piedalīties un baudīt visu, ko Ikšķilē, mūsu mīļajā mazpilsētā, varam saņemt. Novēlu visiem gūt garīgu baudījumu no visiem pasākumiem, īpaši šovakar, kad būs iespējams redzēt mūsu izcilāko latvieti Raimondu Paulu, kurš piedalās mūsu novada svētkos. Novēlu visiem jauku noskaņojumu!”


Koncertā piedalījās Raimonds Pauls, Mārtiņš Ruskis, Ginta Krievkalna, Artis Robežnieks, Dainis Skutelis, Aija Vītoliņa, kā arī muzikālais bigbends Kristapa Krievkalna vadībā, Ikšķiles Tautas nama jauktais koris "Ikšķile" Česlava Batņas vadībā un vidējās paaudzes deju kolektīvs "Godi' (vadītājs Gatis Neimanis).


Skatītāji ar nerimstošiem aplausiem pateicās māksliniekiem par koncertu, īpaši suminot Maestro Raimondu Paulu, kurš pagodināja Simtgades novada svētkus. Jauktā kora "Ikšķile" dziedātāji, zinot ka Raimondam Paulam garšo saldumi, dāvināja viņam torti.


Koncerta noslēgumā Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa pateicās visiem dalībniekiem, kā arī atbalstītājiem, kuri palīdzēja notikt šim koncertam. Sveicot iedzīvotājus novada svētkos, Č.Batņa sacīja: "Paldies, cienījamie ikšķilieši, ka jūs šeit esat un kuru dēļ ir  prieks censties!"


Savukārt Ikšķiles novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone aicināja Ikšķiles novada iedzīvotājus un viesus turpināt kopā svinēt svētkus, kas ilgst trīs dienu garumā. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41692

2018. gada 9. jūnijā, 08:08, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

krā>guga • 2018. gada 12. jūnijā, 23:08
Ogrē valda Helmis...!
guga • 2018. gada 11. jūnijā, 22:21
Ogre ir bedre. Tur valda tikai alkoholisms un bezcerība.
osis • 2018. gada 11. jūnijā, 18:29
Matilde jau līdz Ikšķilei nevar aizbraukt,kur nu vēl līdz Ventspilij.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet