Atgriezties pie raksta

Ikšķilieši lepnumu par savu novadu pauž svētku gājienā Foto

Ikšķiles novada  svētkos 2018 "LABS paSĀKUMS Latvijas simtgadē" norisinājās svētku gājiens "Es esmu Latvija".

Gājiens pa Ikšķiles ielām tradicionāli izvēršas par svētku gaidītāko un krāšņāko notikumu, kurā piedalās pašvaldības, uzņēmumu, izglītības iestāžu, amatiermākslas kolektīvu, sporta biedrību un nevalstisko organizāciju pārstāvji.


Katrs kolektīvs bija domājis par noformējumu, ar kuru pievērst uzmanību, sagādājot svētku noskaņojumu sev un skatītājiem.


Šogad svinam ne tikai Latvijas simtgadi, bet arī pošamies XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, kurā piedalīsies arī Ikšķiles novada dziedātāji, dejotāji, lietišķās mākslas meistari. 


Ikšķiles novadā ir 28 amatiemākslas kolektīvi. Simtgades Dziesmu un Deju svētkos Ikšķiles novadu pārstāvēs teju 300 dalībnieku. Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, pirms gājiena  uzrunājot tā dalībniekus, uzsvēra, ka amatiermākslas kolektīvi ir liela novada bagātība.


Gājiens devās pa pilsētas ielām un noslēdzās Ozoliņa skvērā, kur notika Ikšķiles Tautas nama jauniešu deju kolektīva "Spole"un bērnu deju kolektīva "Spolītes" koncerts "Daudz laimes, Latvija!". Ozoliņa skvērā svētku apmeklētāji varēja piedalīties dažādās atrakcijās, radošajās darbnīcās, kā arī iepirkties gadatirgū.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41693

2018. gada 10. jūnijā, 12:22, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet