Atgriezties pie raksta

Noslēdzies "Apceļo Daugavas lejteci" Ikšķiles posms

10.jūnijā lieli un mazi veloentuziasti pulcējās Ikšķilē, lai piedalītos velo–foto orientēšanās "Apceļo Daugavas lejteci" otrajā posmā. 

Ikšķiles posmā startēja 57 komandas ar vairāk nekā 160 dalībniekiem. Katra no komandām pirms starta saņēma īpašu karti ar 30 kontrolpunktiem, kuri dalībniekiem bija jāatrod Ikšķiles novada teritorijā un pilsētā. 


Noteiktajā kontrollaikā, četrās stundās, katrai komandai bija jācenšas pēc iespējas vairāk atrast dabā un nofotografēties pie atpazītajiem objektiem. Noteiktajā kontrollaikā iekļāvās pilnīgi visas komandas, bet atrast visus kontrolpunktus dabā izdevās deviņpadsmit komandām.


Sporta grupā uzvaras laurus plūca komanda "Spararats", aiz sevis atstājot "Ikšķiles izturība" un "Markizes.lv" komandas.


Izklaides grupā uzvarēja jaunpienācēji "Stirnu pakaviņi", kas distanci veica rekordlaikā - 2 stundās un 15 minūtes. Otrajā vietā komanda "ROMET TEAM", trešajā - "Kopā jautrāk".


Komandas saņēma Ikšķiles novada pašvaldības un atbalstītāju sarūpētās balvas, kā arī speciāli šim pasākumam izgatavotas medaļas. 


Pasākuma pamatmērķis ir sniegt iespēju dalībniekiem aizraujošā veidā apskatīt interesantus, skaistus dabas, atpūtas, kultūrvēsturiskus un apskates objektus Daugavas lejteces+ novadu teritorijās, arī tādus, kuri nav iekļauti tūrisma ceļvežos, tāpēc bieži vien paliek neievēroti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41708

2018. gada 12. jūnijā, 18:41, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet