Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novadā pārbūvēs grants ceļu Dālderi-Kalnakumpēni

Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību, uzlabotu iedzīvotāju pārvietošanās iespējas, nodrošinātu piekļuvi īpašumiem un uzlabotu satiksmes drošību, Ikšķiles novada pašvaldība ir uzsākusi grants ceļa Dālderi– Kalnakumpēni pārbūvi.

2015.gadā, sadarbībā ar novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem, pašvaldība diskutēja par  vairāku pašvaldības īpašumā esošo grants ceļu pārbūves nepieciešamību. 


Diskusiju rezultātā tika izvirzīti vairāki grants ceļi, kuru pārbūve veicinātu uzņēmējdarbības attīstību un uzlabotu novada iedzīvotāju pārvietošanās iespējas. 


Pēc ceļu tehniskā stāvokļa izvērtējuma tika secināts, ka vissliktākajā tehniskajā stāvoklī atrodas ceļš Dālderi–Kalnakumpēni. Ceļu izmanto tā tuvumā esošo dzīvojamo māju iedzīvotāji un uzņēmēji.


Ceļa pārbūves rezultātā tiks uzlabota satiksmes drošība, samazināsies ceļā pavadītais laiks, nodrošinot ātrākas un ērtākas pārvietošanās iespējas, tādejādi veicinot uzņēmējdarbības attīstību šajā teritorijā. Projekta ietvaros tiks veikta ceļa seguma atjaunošana, caurteku pārbūve un atjaunošana,  ceļa paplašināšana, nobrauktuvju un pieslēgumu pārbūve, kā arī ceļa malas tiks attīrītas no kokiem un krūmiem.


Projekta attiecināmo izmaksu summa ir 244 444,44 eiro, no kurām 220 000 eiro ir Eiropa Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums. Ceļa pārbūves darbus veic SIA "DSM Meistari".


Ņemot vērā projektā paredzētās aktivitātes, periodiski ceļa posmā tiks ierobežota satiksme, kā arī laikā, kad tiks veikta caurteku nomaiņa, vietām satiksme īslaicīgi tiks slēgta. Aicinām iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un ievērot satiksmes drošību, kā arī ievērot satiksmes organizāciju un izmantot apbraucamos ceļus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41721

2018. gada 14. jūnijā, 10:08, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet