Atgriezties pie raksta

Tīnūžu pamatskolā nosvinēts pēdējais 9.klašu izlaidums Foto

15.jūnijā Ikšķiles novada izglītības iestādēs 9.klases svinēja skolas izlaidumu. Tīnūžu pamatskolu šogad absolvēja 8, savukārt Ikšķiles vidusskolu - 61 izglītojamais.

Tīnūžu pamatskolas izlaidums bija savā ziņā vēsturisks, jo šī bija pēdējā devītā klase, kas absolvēja Tīnūžu skolu kā pamatskolu.


Svinīgajos pasākumos svētku uzrunas teica skolas direktores Zane Āboliņa un Ginta Liepiņa, kā arī pašvaldību pārstāvji - domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš un priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa.


Savā uzrunā domes priekšsēdētājs uzsvēra, ka absolventiem pēc izlaiduma ir  svarīgi izvēlēties pareizo virzienu dzīvē. Viņš aicināja kā nākamo izglītības iestādi izvēlēties tieši Ikšķiles vidusskolu, kura piedāvā plašas iespējas sevis pilnveidošanai. Visiem absolventiem priekšsēdētājs novēlēja izturību un veiksmi turpmākajā izglītības ceļā.


Jau tradicionāli pašvaldība skolu absolventiem, kuriem vidējais vērtējums mācībās ir virs 8 ballēm,  pasniedza naudas balvas. Tīnūžu pamatskolā naudas balvas saņēma 2, bet Ikšķiles vidusskolā- 14 izglītojamie.  Ikšķiles vidusskolas skolēniem vidējie vērtējumi bija, sākot no 8,06 līdz 9,25 ballēm. Katrs no šiem skolēniem naudas balvā saņēma 70 euro. Kopsummā naudas balvās pašvaldība izmaksāja 1120 euro.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41736

2018. gada 17. jūnijā, 10:34, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

>>a • 2018. gada 18. jūnijā, 20:50
būs sākumskola, 1.-6.klases. Bija jau medijos reorganizācijas ziņa k.kad pavasarī.
b. • 2018. gada 18. jūnijā, 15:03
aha. laikam jau visas deviņas klases būs, bet pēc to beigšanas izlaidumu vienkārši nesvinēs :) :)
b. • 2018. gada 18. jūnijā, 14:54
Tur no sākuma bija kūts...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet