Atgriezties pie raksta

Ikšķilē notiek mācības par spridzināšanas draudiem Foto

18. jūnijā Ikšķilē norisinājās civilās aizsardzības mācības, kurās tika iesaistīti Ikšķiles novada pašvaldības darbinieki, Valsts un pašvaldības policijas pārstāvji, kā arī Zemessardzes 54.Inženiertehniskā bataljona un Nacionālo bruņoto spēku Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienības karavīri.

Mācību scenārijs bija balstīts uz iespējamu spridzināšanas draudu situāciju, kas radusies līdzās Ikšķiles ūdenstornim, tādējādi apdraudot ne vien iedzīvotāju veselību, bet arī dzīvību.


SIA "Ikšķiles māja" darbinieks atradis aizdomīgu priekšmetu pie ūdens rezervuāra, paziņojis pašvaldībai un policijai par "atradumu". Informācija tālāk sniegta Zemessardzes 54.Inženiertehniskā bataljona karavīriem, kuri, apskatot objektu, konstatēja, ka tas ir sprādzienbīstams priekšmets, līdz ar to tika veiktas visas nepieciešamās darbības, lai priekšmets tiktu neitralizēts.


Mācību galvenais mērķis ir apzināt savstarpēji visu iesaistīto iestāžu un vienību koordinētu darbību un savlaicīgu apziņošanu, tai skaitā sabiedrības operatīvu un precīzu informēšanu.


Paldies iedzīvotājiem, kuri ar sapratni izturējās pret nelielajiem satiksmes ierobežojumiem mācību norises tuvumā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41751

2018. gada 19. jūnijā, 10:13, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet