Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novada kolektīvi dodas uz Dziesmu un deju svētkiem Foto

No Ikšķiles estrādes šodien ceļā uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem devās ap 300 svētku dalībnieku no Ikšķiles novada.

"Paldies katram svētku dalībniekam! Paldies ģimenēm par sapratni, atbalstu un izturību! Paldies Ikšķiles novada pašvaldībai – vadībai un deputātiem – par to, ka esat tik saposti, vienmēr atbalstīti, un mūsu piecu gadu darba rezultāti vainagojas ar latviešu tautas izcilāko meistardarbu – Dziesmu un deju svētkiem," tā savā uzrunā sacīja  Ikšķiles novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone.


Indulis Trapiņš, Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs, svētku dalībniekiem novēlēja skanīgas balsis, izturību un vieglu soli, novērtējot arī kolektīvu vadītāju nesavtīgo ieguldījumu un entuziasmu. 


I.Trapiņš un  Juris Saratovs, Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, tautsaimniecības un tūrisma jautājumos, kolektīvu vadītājiem un viņu vietniekiem pateicās par darbu, dāvinot arī katram svētku dalībniekam pa lietusmētelim. 


Ikšķiles Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Godi" arī ir svētku dalībnieku vidū. Kolektīva vadītājs Gatis Neimanis atklāj, ka Dziesmu un deju svētkiem "Godi" gatavojušies visu pastāvēšanas laiku. Kā izrādās laiks ir… divi gadi. 


"Šī ir otrā sezona. Pagājušajā gadā mēs sanācām – ja nemaldos – septembrī. Pirmajā sanākšanas reizē bija ļoti liels dalībnieku skaits – gandrīz 50 cilvēku," stāsta G.Neimanis. Nu esot palikuši labākie – 27 –, kuriem šovasar ir iespēja svētkus piedzīvot un izbaudīt tās sajūtas, kuru dēļ tie vispār pastāv. 


XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgā notiks līdz 8.jūlijam. Ikšķiles novadu šajos svētkos pārstāv 4 deju kolektīvi, 2 kori, pūtēju orķestris un lietišķās mākslas studija.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41831

2018. gada 1. jūlijā, 20:12, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet