Atgriezties pie raksta

Ikšķile pretendē uz Latvijas Jauniešu galvaspilsētas statusu

Ikšķile ir to trīs Latvijas pilsētu vidū, kuras ir aktīvākās darbā ar jaunatni. Tā ir izcīnījusi tiesības iegūt titulu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019".

Aicinām visus ikšķiliešus un sava novada patriotus atbalstīt jauniešus un balsot par Ikšķili!


Fināla balsojums notiek mājas lapā www.jaunatneslietas.lv Balsojumu ir iespējams veikt mājas lapā vienu reizi 24 stundu laikā. Balsot var līdz 21. jūlijam.


Konkursa uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Tāpat uzvarētājs saņems goda plāksni ar uzrakstu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019" un ceļojošo kausu ar uzrakstu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta". Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2018. gada 12. augustā, Madonā.


"Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2019" statusa ieguvēja noteikšanā tiks ņemts vērā žūrijas vērtējums un sabiedrības balsojuma rezultāti. Balstoties uz konkursa nolikumu: 'Pretendents, kas iegūs visvairāk balsu publiskā balsošanā tīmekļa vietnē, papildus vērtēšanas komisijas vērtējumam saņems 5 (piecus) punktus, otrā vietā ierindotais pretendents papildus vērtēšanas komisijas vērtējumam saņems 3 (trīs) punktus, trešā vietā ierindotais pretendents papildus vērtēšanas komisijas vērtējumam saņems 1 (vienu) punktu."


Konkurss "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019" tiek organizēts ceturto gadu ar mērķi popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrības ar pilsonisko apziņu audzināšanā, tajā skaitā Eiropas Savienības vērtības un iespējas jauniešiem; stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.


Konkursu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019" organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Jaunatnes padomi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41888

2018. gada 12. jūlijā, 11:10, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Es par Daugavpili • 2018. gada 19. jūlijā, 13:10
Es par Daugavpili!
Ikšķile • 2018. gada 16. jūlijā, 09:41
Man liekas, ka galvaspilsētas statusu kāro iegūt tā hiper-aktīvā domes darbiniece (pēc izglītības laikam sabiedrisko attiecību speciāliste) no Madlienas vai Meņģeles, nevaru atcerēties vārdu. Ikšķiles jauniešiem ir svarīgākas citas lietas, Daugavpils uzvarēs!
Pēteris • 2018. gada 16. jūlijā, 09:29
Viens objektīviem skolas kvalitātes rādītājiem ir absolventu tālākā karjera. Kurās augstskolās studē un kādās darba vietās strādā. Kur var iepazīties ar šo informāciju? Liekas, ka 12.klases absolventiem spožu panākumu nav, bet es ļoti gribētu, lai tādi būtu. Jauniešu galvaspilsētai Ikšķile šobrīd nav gatava.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet