Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novadā tiksies audžuģimenes

Nedēļas nogalē - 14. un 15. jūlijā - atpūtas kompleksā "Turbas" Ikšķiles novadā norisināsies Zemgales reģionālās atbalsta grupas pasākums audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm. 

Šovasar dažādās Latvijas vietās notiks pavisam četri salidojumi – reģionālās atbalsta grupas. 


Reģionālās atbalsta grupas nodrošina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar nodibinājumu "Sociālo pakalpojumu aģentūra". Pasākumi tiek organizēti, lai dotu iespēju audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm aktīvi un saturīgi pavadīt laiku, uzzināt jaunu informāciju un apgūt līdz šim neiepazītas prasmes, iepazīt domubiedrus un apmainīties ar pieredzi, kā arī vienkārši labi atpūsties.


Atbalsta grupu laikā bērniem būs iespēja piedalīties izglītojošās un radošās darbnīcās, savukārt vecāki varēs noklausīties lekcijas un piedalīties dažādās nodarbībās. Notiks arī ģimenes saliedēšanas sporta spēles vecākiem kopā ar bērniem, atbalsta grupas vecākiem un PEP mammu semināri. Reģionālo atbalsta grupu pirmās dienas noslēgumā iecerēts arī radošais pasākums, koncerti un atpūtas pasākumi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41898

2018. gada 13. jūlijā, 17:27, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet