Atgriezties pie raksta

Ikšķilē plāno būvēt sporta halli un baseinu Foto

25. jūlijā notika kārtējā Ikšķiles novada pašvaldības domes sēde, kurā līdztekus pieņemtajiem lēmumiem, deputāti tika informēti par būtiskākajam norisēm novadā. 

Pašvaldības izpilddirektors Mariss Martinsons atzina, ka šī vasara Ikšķilē ir karsta ne vien meteoroloģiski, bet arī darbu ziņā, ņemot vērā vairāku objektu būvniecību. 


Ikšķiles vidusskolas piebūves celtniecības darbi ir pabeigti, pozitīvu atzinumu par ēku ir sniedzis arī Būvniecības valsts kontroles birojs. Pirmsskolas izglītības iestādes "Čiekuriņš" būvniecība tuvojas noslēgumam, atlikuši vien teritorijas labiekārtošanas un nelielo defektu novēršanas darbi. 


Tāpat arī projekta ietvaros izbūvētā  bērnu atrakciju laukuma "Minku parks" izveide drīzumā tiks pabeigta. Savukārt ir uzsākti būvdarbi jaunam objektam – Ikšķiles centrālā laukuma izveide, kur kā pirmie veicamie darbi ir ceļu un komunikāciju izbūve Strēlnieku ielā (starp Ikšķiles vidusskolu un Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu).


Ikšķiles novada pašvaldība veic apjomīgu darbu ilgtspējīgai un integrētai attīstībai ar mērķi uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Nākotnes plāni tiek saistīti arī ar turpmāku infrastruktūras attīstību.


Tāpēc domes sēdē Ikšķiles novada sporta halles un baseina būvniecības priekšizpētes prezentāciju sniedza Nīderlandes uzņēmuma "Slangen + Koenis Architecten" pārstāvis Ēriks Roržs (Erik Rörsch). Projekts sevī ietvertu sporta halli ar vairākiem slēgtiem sporta laukumiem, 25x12,5m peldbaseinu, divām vingrošanas zālēm, ģērbtuvēm, skatītāju sēdvietām un kafejnīcu, kā arī aktīvai sportošanai atbilstošu apkārtējo vidi – futbola laukumu ar skrejceliņu, pludmales volejbola laukumiem un skeitparku.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41964

2018. gada 25. jūlijā, 22:59, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Ješka • 2018. gada 1. augustā, 22:34
Meidropa baseins stāv dīkā, šiem vajag vēl vienu...!?
Sesks • 2018. gada 28. jūlijā, 22:59
zaļi kāsoti zemnieki, kuri nemaz nav zemnieki, būvēs uz krītiņa uz vella paraušanu! A kas maksās?
1111111 • 2018. gada 27. jūlijā, 08:55
Alkatigiem sasies plaujas laiks savos makos.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet