Atgriezties pie raksta

Ikšķilē ekspluatācijā pieņemta jaunā bērnudārza ēka Foto

3. augustā Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB), piedaloties visiem būvniecības procesā iesaistītajiem dalībniekiem, pieņēma ekspluatācijā Ikšķiles novada pirmsskolas izglītības iestādes "Čiekuriņš" jauno ēku.

Bērnudārza ēka tika uzbūvēta nedaudz vairāk kā viena gada laikā - pērnā gada martā SIA “Skonto Būve” uzsāka celtniecību. Pamatojoties uz izstrādāto projektu, ir izbūvēta un aprīkota 3523 m2 liela pirmsskolas izglītības ēka un labiekārtota teritorija 2,1 ha platībā, kurā atrodas bērnu rotaļu un sporta laukumi, piebraucamais ceļš, velo novietne un autostāvvietas. Bērnudārzā ir ne tikai mācību, rotaļu telpas, sporta zāle un svinīgiem pasākumiem paredzēta zāle ar skatuvi, bet arī baseins un veselības veicinošā sāls istaba. Turklāt telpas ir pielāgotas arī grupiņai bērniem ar īpašām vajadzībām.


Objekta pieņemšanas dienā SIA "Skonto Būve" valdes loceklis Juris Pētersons pauda gandarījumu par iespēju sadarboties ar Ikšķiles novada pašvaldību un realizēt skaistu projektu tik ainaviskā vietā. Tas, protams, ir radījis būvdarbu gaitā arī nelielus sarežģījumus, piemēram, nebūt ne tik viegli ir bijis izbūvēt komunikācijas starp koku saknēm, taču būvnieki ir raduši risinājumus, lai nodrošinātu visu projektā paredzēto.  


BVKB Būvdarbu kontroles nodaļas vadītājs Jānis Palamarčuks atzina, ka jau sākotnēji ir bijis redzams, ka šis ir liels un skaists projekts, kas ir labi uzbūvēts. Ar papildus izaicinājumiem, kas bija saistīti ceļot būvi, lai pēc iespējas saglabātu staltās priedes, būvnieks ir labi ticis galā. Nelielās nianses, kas atklātas ēkā, ir novēršamas ekspluatācijas un apkopes gaitā īsā laika periodā. Parakstot aktu par objekta pieņemšanu ekspluatācijā, no biroja puses tika apliecināts, ka visi būves parametri ir izvērtēti un tā ir gatava ekspluatācijai.


Projekta pasūtītājs ir Ikšķiles novalda pašvaldība. Domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš pateicās gan projekta izstrādātājam SIA “Alberta projekts”, gan būvdarbu realizētājam SIA “Skonto Būve” par ieguldīto darbu, kas tik veiksmīgi rezultējies, pateicoties labajai savstarpējai sadarbībai. Ēka lieliski iekļaujas meža ainavā, papildinot, nevis laužot dabisko vidi, līdz ar to, tika izteikts patiess gandarījums, ka vēl viena Ikšķiles novada daļiņa tapusi sakopta un iedzīvotājiem pieejama.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42036

2018. gada 6. augustā, 13:05, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

to iedzīvotājs • 2018. gada 7. augustā, 20:01
Ceļi labi uzturēti? Tas pats ceļš uz jauno b/d pēc smagajām mašīnām viss ir beigts. Turklāt nobirdināts ar smalkajām šķembām, tāpat kā Dārza iela, Daugavas prospekts līdz Elvi u.c. Jau vairāk nekā mēnesi, pašvaldība neatrod laiku un vēlmi savākt pašu izkaisītās šķembas. Pavasarī arī līdz pat vasarai nevarēja savākt pa ziemu kaisītās smiltis no ielām un ietvēm. Cilvēkiem pa putekļiem bija jāstaigā. Ziemā atsevišķās ielās ietves vienmēr bija nošķūrētas no sniega, bet citās tikpat nozīmīgās ielās, cilvēkiem pa kupenām bija jābrien.
iedzīvotājs • 2018. gada 7. augustā, 14:37
Ikšķiles vadība malači, arī mērs - cilvēks savā vietā! Pilsēta sakopta, ceļi vienmēr labi uzturēti!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet