Atgriezties pie raksta

Pie Dubkalnu ūdenskrātuves sports un kultūra vienuviet Foto

Sestdien tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā "Zilie kalni" pie Dubkalnu ūdenskrātuves sportot un atpūsties gribētājus pirmoreiz pulcēja Kultūras un sporta festivāls.

"Jāiedzīvina šī vieta, kura ir tik ļoti piemērota kultūras un sporta pasākumu rīkošanai, jo te ir atbilstoša infrastruktūra – iekārtoti pludmales volejbola laukumi, blakus Dubkalnu ūdenskrātuve," izvēlētās festivāla norises vietas priekšrocības atklāj Ikšķiles novada pašvaldības Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes vadītāja Agnese Jankuna. "Kultūras un sporta festivāls ir domāts visu vecumu Ikšķiles novada iedzīvotājiem, bet tā galvenie organizatori, dalībnieki un brīvprātīgā darba veicēji ir jaunieši. Mūs atbalsta arī sporta organizācijas un biedrības."


Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš pauž pārliecību, ka tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā "Zilie kalni" , ko izveidojušas Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldības, būs aizvien vairāk iespēju iedzīvotāju aktīvai atpūtai. Jūnija sākumā pie Dubkalnu ūdenskrātuves notika pirmais pludmales volejbola festivāls.


Kultūras un sporta festivāla organizatori bija parūpējušies par dažādām sporta un radošajām aktivitātēm visu vecumu apmeklētājiem. Šeit varēja uzspēlēt pludmales volejbolu un futbolu, piedalīties orientēšanās sacensībās kopā ar visu ģimeni, kāpt klinšu sienā, mest šautriņas, braukt ar SUP dēļiem un arī vingrot uz tiem. Sporta un kultūras festivālā bija ietverts arī jauns sporta veids – spaikbols (spikeball). Virs Dubkalnu ūdenskrātuves notika slackline paraugdemonstrējumi. 


Veiksmīgākie sporta aktivitāšu dalībnieki saņēma medaļas un balvas.


Kultūras un sporta festivāla apmeklētāji varēja vērot arī Ikšķiles novada bērnu un jauniešu sporta laureātu godināšanu, konkursus "Zemes trīce" un "Gaisa trīce", kā arī atpūsties zaļumballē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42075

2018. gada 12. augustā, 18:51, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

roselle • 2018. gada 13. augustā, 07:58
jā, autiņi gandrīz pie paša ūdens. Pārvietot riepas? kaut kā ne sevišķi šada koncepcija.
kāpēc • 2018. gada 12. augustā, 23:52
kāpēc radināt meitenes kļūt par svarcēlājām?
Kāpēc? • 2018. gada 12. augustā, 23:29
Dubkalnu ūdenskrātuve siltās dienās ir pārbāzta- pie katras peldvietas daudz cilvēku. Masīnas nav kur nolikt. Līdz ar cilvēkiem vairojas arī atkritumi, jo daudziem liekas normāli atstāt savus izsmēķus, pudeles, papiŗus, pamperus pie ūdens. Tāpēc grūti saprast šši vietas popularizēšans mērķus. Par maz cilvēku? Kur viņi visi paliks, ja būs vairāk? Es brīvdienās vair tur nebraucu, jo kritiskais cilvēku daudzums ir sasniegts. Jau ir trokšņaini un netīri, putekļi no nemitīgi braucošajām mašīnām pār visu karjeru. Kāpēc vēl vairāk? Kāpēc vietējiem jāmeklē citas vietas, lai Rīdzinieki brauktu? Vairs nav dabas parks, bet atrakciju parks.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet