Atgriezties pie raksta

Ikšķile izcīna "Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2019" titulu Foto

12. augustā Madonā, jauniešu festivāla "Paspēt 12 stundās" ietvaros, tika paziņoti konkursa "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019" rezultāti.

Konkursa finālā sacentās Daugavpils, Rīga un Ikšķiles un Olaines novadu apvienība. Konkursam savu dalību bija pieteikuši arī Daugavpils un Lielvārdes novadi. Uzvarētāja noteikšanai tika ņemts vērā gan žūrijas vērtējums, gan publiskās balsošanas rezultāti.


Saskaitot kopā skatītāju un komisijas vērtējumu, par "Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2019" kļuvusi Ikšķiles un Olaines novadu apvienība.


Svinīgajā ceremonijā konkursa uzvarētājs saņēma goda plāksni ar uzrakstu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019" un ceļojošo kausu ar uzrakstu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta".


Konkursa uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Svētdien svinīgajā ceremonijā uzvarētājs saņems goda plāksni ar uzrakstu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019" un ceļojošo kausu ar uzrakstu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta".


Konkursu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019" Izglītības un zinātnes ministrija organizē sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Jaunatnes padomi un nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds". Šāds konkurss tiek rīkots jau ceturto reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42076

2018. gada 12. augustā, 23:11, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

čangals • 2018. gada 14. augustā, 10:41
drīzāk jau mūsu g-pilsēta
? • 2018. gada 12. augustā, 23:55
tagad mums ir divas galvaspilsētas - Ikšķile un Olaine; tā rodas prāta dalīšanās

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet