Atgriezties pie raksta

Ikšķilē viesojas Moldovas Republikas vēstnieks Foto

14. augustā Ikšķiles novada pašvaldībā iepazīšanās vizītē ieradās Moldovas Republikas vēstnieks Latvijā  Eugens Revenko (Eugen Revenco).

Tikšanās laikā ar Ikšķiles novada pašvaldības vadību vēstniekam tika sniegts ieskats Ikšķiles novada vēsturē, attīstībā, šā brīža infrastruktūrā un norisēs novada prioritārajās jomās. Jautājumus, kas skāra uzņēmējdarbības vidi, izsmeļoši skaidroja Ikšķiles novada uzņēmēju biedrības valdes locekle Sanda Reikmane. Viņa pastāstīja, ka uzņēmēju biedrība darbojas kā tilts, kas vieno biznesmeņus un pašvaldību, lai abas puses izprastu viena otras darbības mērķus un pieņemtos lēmumus. Kā atzina S. Reikmane, kopdarbs iedzīvotāju interesēs ir labi sekmējies vairākos projektos un to realizācijā.


Nelielās vizītes laikā vēstnieks tika iepazīstināts ar jaunajiem sasniegumiem izglītības infrastruktūrā – apmeklējot Ikšķiles vidusskolas jaunā korpusa telpas un pirmsskolas izglītības iestādi "Čiekuriņš".


Vizīte noslēdzās ar Veselības un sociālo lietu pārvaldes apmeklējumu, kurā tās vadītāja Gunda Gunta Rudene iepazīstināja ar pārvaldes darbu, kas orientēts uz sociālās palīdzības un atbalsta sniegšanu iedzīvotājiem, tai skaitā daudzbērnu ģimenēm. Tika minētas arī Veselības veicināšanas centra funkcijas, kuru kompetencē ir socializācijas, medicīniskās rehabilitācijas un veselības veicināšanas jomas.  


Moldovas Republikas vēstnieks Latvijā Eugens Revenko pēc vizītes atzina, ka ir patīkami pārsteigts, cik attīstīts un mūsdienīgs ir Ikšķiles novads. Augsti novērtējams ir pašvaldības  ieguldījums iedzīvotāju labklājībā, jo īpaši rūpēs par jaunāko paaudzi – bērniem un jauniešiem, viņu dzīves kvalitāti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42088

2018. gada 14. augustā, 15:10, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Ups • 2018. gada 16. augustā, 14:33
Es ar Bērziņas Facebok pabrīnījos, baigi laiž! Skauž man!
Trio • 2018. gada 16. augustā, 11:38
Nu kaut kā jau to miljonāru piķis jāatstrādā, ko darīt? Lai veselība učenēm!
Hohma • 2018. gada 15. augustā, 18:09
Tikmēr turīgās deputātes laiskojas aizdomīgā jahtā, stūķē kaviārus Grieķos:)) Dibina jaunus galus:)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet