Atgriezties pie raksta

Ikšķilē viesojas Latvijas Futbola federācijas prezidents Foto

Šodien Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapinš tikās ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu Kasparu Gorkšu.

Tikšanās laikā viesim tika prezentēts Ikšķiles sporta infrastruktūras iecerētais projekts par sporta halles un baseina būvniecību. Projekts sevī ietver sporta halli ar vairākiem slēgtiem sporta laukumiem, 25x12,5m peldbaseinu, divām vingrošanas zālēm, ģērbtuvēm, skatītāju sēdvietām un kafejnīcu, kā arī aktīvai sportošanai atbilstošu apkārtējo vidi – futbola laukumu ar skrejceliņu, pludmales volejbola laukumiem un skeitparku.


Tieši saistībā ar futbola laukuma izveidi Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs I.Trapinš informēja, ka pašvaldība ir ieinteresēta, lai laukumam būtu pilnvērtīga noslodze, kā arī tiek meklētas un izskatītas visas iespējas par līdzfinansējumu risinājumiem.


LFF prezidents K. Gorkšs izteica patiesu ieinteresētību līdzdarboties futbola laukuma izveidē. Viņš atzina, ka labprāt LFF piedalītos ar savu pieredzējušo ekspertu iesaisti konsultāciju veidā jau laukuma projektēšanas stadijā, lai tiktu ievēroti visi šī sporta veida noteiktie standarti.


LFF ir vienīgā futbola asociācija Latvijā, kuru ir atzinusi FIFA un UEFA, un tā ir atbildīga par futbola attīstību valstī, kā arī tai ir tiesības pārstāvēt Latviju FIFA, UEFA un citās sporta institūcijās. LFF pieder ekskluzīvas tiesības organizēt un vadīt visu līmeņu futbola sacensības.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42141

2018. gada 23. augustā, 13:23, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet