Atgriezties pie raksta

Starpnovadu skolotāju sporta spēlēs Ikšķilē uzvar birzgalieši Foto

24. augustā Ikšķiles vidusskolas stadionu piepildīja skolotāji – sportisti, kas piedalījās nu jau par tradīciju kļuvušās Starpnovadu skolotāju sporta spēlēs.

Šogad tās tika organizētas 24. reizi, un tajās piedalījās Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novada izglītības iestāžu vairāk kā 300 pedagogi. Ikšķiles novadu pārstāvēja Tīnūžu sākumskolas skolotāji, bet Ikšķiles vidusskolas mācību spēki bija tiesneši.


Pasākumu ieskandināja pūtēju orķestris Lindas Ivanovas vadībā un mazie dziedātāji no bērnu vokālā ansambļa "Puķuzirnis".


Ikšķiles vidusskolas direktore Ginta Liepiņa sveica visus klātesošos Latvijas simtgades 24.starpnovadu sporta spēļu sportistus un pasludināja sacensības par atklātām. Pacelt  Latvijas  un Sporta spēļu karogus tika aicināti sacensību galvenais tiesnesis Iļja Nazarovs un skolotāju arodbiedrības priekšsēdētāja Velga Kalniņa. 


Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs IndulisTrapiņš, uzrunājot sacensību dalībniekus,teica, ka ir patiess prieks redzēt tik kuplā skaitā pedagogus, kuri ir aktīvi un dzīvespriecīgi. "Ikšķiles novadam rūp skolotāju un visu pedagoģiskajā darbā iesaistīto cilvēku labklājība, tāpēc ar lepnumu var atzīt, ka Latvijas simtgades gadā tieši izglītībai un tās infrastruktūrai Ikšķiles novads ir veltījis gan uzmanību, gan finanses. Varam pacilātā noskaņojumā uzņemt viesus no tuvējiem novadiem, organizējot šīs starpnovadu sporta spēles," pauda I.Trapiņš.


Komandām bija jāveic 26 visdažādākie uzdevumi – gan tādi, kas saliedē komandu un atklāj komandas sadarbību, gan parāda sportistu zināšanas, gan liecina arī par dalībnieku sportisko sagatavotību. Visi sporta spēļu dalībnieki bija azartiski, pozitīvi noskaņoti un stafešu uzdevumus veica ar lielu degsmi un prieku.


25 komandu konkurencē kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Birzgales pamatskolas komanda, aiz sevis atstājot Ķeguma komercnovirziena vidusskolas sportojošos pedagogus, bet trešo vietu ieguva Ogres sākumskolas pārstāvji.


Pedagogu sporta spēles ir Izglītības pārvaldes iedibināta tradīcija un pēdējos gadus tiek organizēta neilgi pirms jauna mācību gada sākuma.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42173

2018. gada 27. augustā, 09:17, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

smīniņš • 2018. gada 29. augustā, 00:13
Pagrūti iet tiem izglītības darbiniekiem par izpratni,ka sporto skolotāju sporta spēlēs konkrētās iestādes darbinieki, ne vīri,sievas un bērni!
smīniņš • 2018. gada 28. augustā, 13:55
Parasti par nolikuma neievērošanu(šmaukšanos) komandu diskvalificē, nevis piešķir pirmo vietu....
smīniņš • 2018. gada 28. augustā, 13:49
Florbolisti rullē!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet