Atgriezties pie raksta

Ikšķilietis Aleksis Araids startēs Eiropas Nāciju kausā motokrosā Foto

2018.gada Eiropas Nāciju kauss motokrosā norisināsies 8. un 9. septembrī Polijas pilsētā Gdaņskā, kurā piedalīsies arī Latvijas Junioru izlase.

Šogad izlasē startēs Kārlis Alberts Reišulis, ikšķilietis Aleksis Araids, Ralfs Edgars Ozoliņš un Arnolds Sniķers.


Katru valsti pārstāv 4 sportisti – tie ir divi MX85 klases braucēji, viens MX125 klases braucējs un viens MX2 klases braucējs, kurš vēl nav sasniedzis 21 gada vecumu. Šogad izlasē startēs – MX85 klasē Kārlis Alberts Reišulis no Krimuldas un ikdienā pārstāv motoklubu "Rodeo" un Aleksis Araids no Ikšķiles un ir Kārļa komandas biedrs. MX125 klasē Ralfs Edgars Ozoliņš ir no Vecumnieku novada un šogad pārstāv komandu "Salacas Kauss" savukārt MX2 klasē pie starta barjeras stāsies dobelnieks Arnolds Sniķers "MX4 Dobele".


Fīlips Kempelis, Latvijas Junioru izlases vadītājs: "Izlases sastāvs ir gana spēcīgs un konkurētspējīgs, lai pacīnītos par augstām vietām. Dodoties uz šādām sacensībām mērķis ir uzlabot pagājušā gada sniegumu. Ne visu valstu izlašu sportisti ir publicēti, tādēļ grūti vēl komentēt mūsu sportistu priekšrocības vai trūkumus. Noteikti aicinām apmeklēt šīs sacensības Latvijas līdzjutējiem, lai mūsu sportisti izjustu atbalstu trases malā, turklāt Gdaņska ir Polijas kūrortpilsēta, līdz ar to sacensību apmeklējumu iespējams apvienot ar atvaļinājumu, tikai 750km no Rīgas."


Sacensības norisinās trīs dienas – pirmajā dienā ir tehniskā kontrole un komandu prezentācija, otrā dienā brīvie treniņi un kvalifikācijas braucieni, un trešā dienā galvenie finālbraucieni. Latvijas izlase šajās sacensībās piedalīsies ceturto reizi un katru gadu izdevies sniegumu uzlabot: 2013. gadā – 11. vieta, 2015. gadā – 9. vieta, bet pagājušajā gadā – 8. vieta.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42180

2018. gada 28. augustā, 07:33, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet