Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novadā aicina pieteikt pretendentus konkursam "Gada pedagogs"

Konkurss tiek rīkots, lai pateiktu paldies Ikšķiles novada pedagogiem par izcilu darbu 2017./2018. mācību gadā un izteiktu atzinību, stiprinot pedagoga profesijas prestižu un atpazīstamību sabiedrībā.

Pateicības raksts tiks pasniegts skolotājiem, kurus izvirzīs Ikšķiles novada administratīvajā teritorijā esošo izglītības iestāžu vadītāji. Savukārt Goda zīme un naudas balva 800 EUR apmērā tiks pasniegta 2018.gada Skolotāju dienai veltītajā svinīgā pasākumā sekojošās nominācijās: "Gada skolotājs pirmsskolā", "Gada skolotājs sākumskolā", "Gada skolotājs 7.-12.klašu grupā", "Gada skolotājs" profesionālās ievirzes izglītības iestādē". 


Uz "Gada skolotāja" titulu var pretendēt pašvaldības dibināto izglītības iestāžu pedagogi, izglītības iestāžu vadītāji un vadītāju vietnieki. Pieteikt pretendentus nominācijām var pašvaldība, pašvaldības izglītības iestāžu darbinieki, vecāki un izglītojamie.


Pieteikumi sagatavojami saskaņā ar nolikuma pielikumu (aizpildot veidlapu) un iesniedzami pašvaldībā personīgi vai sūtot elektroniski uz e-pastu: dome@ikskile.lv, vai sūtot pa pastu uz adresi: Ikšķiles novada pašvaldība, Peldu iela 22, Ikšķile, Ikšķiles novads, LV-5052, līdz 2018.gada 17.septembrim.


Ar konkursa nolikumu var iepazīties: šeit.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42202

2018. gada 30. augustā, 16:52, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet