Atgriezties pie raksta

Ikšķiles vidusskolas sākumskolas audzēkņi mācīsies jaunā ēkā Foto

3.septembris Ikšķiles vidusskolā bija īpaša svētku diena, jo svinīgi atklāta Ikšķiles vidusskolas piebūve, kas pilnībā nodota sākumskolai.

Pasākumā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas, pašvaldības pārstāvji, skolēni, pedagogi, skolas darbinieki un vecāki.


Jauno mācību gadu Ikšķiles vidusskolā atklāja skolas direktore Ginta Liepiņa: "Šī ir īpaša diena gan skolēniem, gan skolotājiem. Tas ir laiks domām par tuvāko mācību gadu un tālāku nākotni. Daudziem tas ir jauns piedzīvojums, jauna pieredze. Vārds "skola" ir daudz dzirdēts, bet vēl nav piedzīvots. Sākumskolas skolēniem šī diena ir vēl īpašāka, jo tiek atklāts jaunais skolas korpuss."


Skolas vārdā G.Liepiņa teica paldies SIA "Sakret Holdings" padomes priekšsēdētājam Andrim Vanagam par dāvanu skolai. Turpmāk jauno sākumskolas korpusu rotās Latvijas simtgadei veltīta plāksne ar Latvijas valsts ģerboni.


Svinīgajā brīdi klātesošos uzrunāja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis: "Atklājot jauno skolas korpusu, esmu pārliecināts, ka ikšķilieši ir pelnījuši kārtīgu un labu piebūvi savai gaismas pilij – skolai. Moderna, skaista, mūsdienīga mācību vide, mūsdienīgs, moderns  saturs, kas ienāks mūsu izglītības sistēmā jau no nākamā gada. Visam jākalpo tam, lai izaugot mūsu bērni, mūsu jaunieši būtu laimīgi un darītu darbu, kas patīk. Lai skolotājiem patiess gandarījums strādāt šajā skolā! Man ir liels prieks, ka šis projekts, kas divu gadu garumā risināts, strādājot veiksmīgai komandai, ir izdevies un nonācis pie lieliska rezultāta."


Sveicot visus ar īstenoto projektu, Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš uzsvēra: "Pašvaldības galvenā prioritāte ir izglītība, jo mēs apzināmies, ka bez jaunās paaudzes nav Latvijas nākotnes. Tieši tādēļ ir svarīgi, ka Ikšķiles vidusskola top par modernu skolu." Pašvaldība skolas vadībai pasniedza naudas balvu EUR 1000 vērtībā.


Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks un kādreizējais Ikšķiles vidusskolas direktors Česlavs Batņa pauda gandarījumu, ka pašvaldība 480 sākumskolas skolēniem radījusi ideālus apstākļus, kur iegūt kārotās zināšanas. "Mans novēlējums pirmklasniekiem – pēc iespējas biežāk uzdodiet  jautājumu "Kāpēc?", jo tā varēs vairāk uzzināt. Un, lai skolotājiem pietiek spēka atbildēt uz šiem jautājumiem!" – sacīja Č.Batņa.


Pēc uzrunām notika svinīgā lentas pārgriešanas ceremonija, kurā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa, Ikšķiles vidusskolas direktore Ginta Liepiņa un 1.d klases skolniece Sofija Vingre.


Savukārt Ikšķiles ev.lut. Sv.Meinarda draudzes mācītājs Dzintars Laugalis deva svētību jaunajai skolas piebūvei.


Jaunizveidotajā sākumskolas korpusā izveidotas 16 mācību telpas ar ietilpību 30 skolēniem katrā, mūzikas un dabas zinību kabinets, skolotāju sagataves telpas, skolotāju istaba, kas apvienota ar konferenču zāli, tehniskās telpas un pagrabstāvā - plašas garderobes.


2018./2019.mācību gadā Ikšķiles vidusskolā savas skolas gaitas uzsāks četras 1.klases - kopā 120 skolēni, bet pavisam skolā mācīsies 1020 izglītojamie.


Ikšķiles vidusskolā šajā mācību gadā uzsākuši darbu arī četri jauni pedagogi – ģeogrāfijas skolotāja Līna Bužoka, informātikas skolotāja Līva Ālīte, krievu valodas un pagarinātās grupas skolotāja Irina Audere-Auderiņa, sākumskolas, pagarinātās grupas un interešu izglītības skolotāja Ināra Auziņa un pedagoga palīgs Vineta Flintere.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42219

2018. gada 3. septembrī, 23:01, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nekorekts raksts • 2018. gada 4. septembrī, 11:05
Nav taisnība. Viena sākumskolas klase tika atstāta neremontētajā vecajā korpusā.
dons Pedro • 2018. gada 4. septembrī, 10:38
palaida, palaida
cerība • 2018. gada 4. septembrī, 08:56
ceru, ka balonus nepalaida gaisā, jo apkārtējās vides piesārņošana Ikšķilei nepiestāv

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet