Atgriezties pie raksta

Ikšķilē septembris - Veselības mēnesis

Septembris Ikšķiles novadā tiek pasludināts par Veselības mēnesi, kura devīze ir "Esi vesels - dzīvo gari!".

Vasara parasti tiek uzskatīta par aktīvo sezonu, kad pēc iespējas vairāk cenšamies būt svaigā gaisā un kustēties. Taču ar rudens iestāšanos sezona tikai turpinās. Pēc vasaras turpināsim rosīties un piedalīties dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar veselīgu dzīvesveidu.


Katru nedēļu visa septembra garumā būs iespējams piedalīties sportiskajās un izglītojošās aktivitātēs dažādām mērķgrupām, sadarbībā ar jauniešiem, sportu, izglītību un veselību.


21. septembrī visā Latvijā norisināsies Olimpiskā diena, kuras ietvaros Ikšķiles novada pašvaldība sadarbībā ar izglītības iestādēm jau otro gadu organizēs Olimpisko dienu. Olimpisko dienu iesākot 20. septembrī, kad Ikšķiles vidusskolas stadionu piepildīs pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, un 21. septembrī Olimpiskā dienu aizvadīs vispārējās Izglītības iestādes.


Tāpat Veselības mēneša ietvaros 22. septembrī norisināsies "Spēka diena", tās norises vieta Skolas iela 4. "Spēka dienu" radīja Latvijas Ielu Vingrotāju Biedrība (LIVB). Šobrīd SPĒKA DIENA, ar tās starptautisko nosaukumu "WORLD PULL-UP DAY", notiek jau 73 valstīs visā pasaulē, ar centrālo pasākumu Rīgā, Latvijā. Jau otro gadu “Spēka diena” piesaka sevi jaunā formātā, papildinot pievilkšanos ar planku (balstu guļus uz apakšdelmiem, tiek fiksēts maksimālais noturēšanas ilgums) un pietupieniem (maksimālais pietupienu skaits 5 minūšu laikā). Ikšķiles novadā "Spēka dienas" punkts tiks organizēts sadarbībā ar biedrību "Fizkultūras nora".


Sākot no 23.septembra līdz pat 30.septembrim notiks Eiropas Sporta nedēļa ar saukli "Esi kustīgs. Esi veselīgs". Eiropas sporta nedēļa šogad Ikšķiles novadā notiks ar Izglītības un zinātnes ministrijas līdzfinansējumu, projekta iniciators ir Eiropas Komisija un projekta koordinators ir Latvijas Sporta Federāciju padome. Aicinām ikvienu novada iedzīvotāju aktīvi piedalīties šajos pasākumos, lai būtu veseli un dzīvotu gari!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42236

2018. gada 6. septembrī, 08:52, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet