Atgriezties pie raksta

Ikšķiles bērniem ir savs "Minku parks" Foto

11.septembrī Ikšķilē starp  daudzdzīvokļu mājām  – Pārbrauktuves iela 9a, Melioratoru iela 12 un Melioratoru iela 12a – atklāts labiekārtots atpūtas un rotaļu laukums "Minku parks".

Atklājot "Minku parku", Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš uzsvēra, ka šis ir jau ceturtais objekts pēdējā mēneša laikā, ko pašvaldība atver saistībā ar izglītības jomu. Darbu jau uzsācis jaunais bērnudārzs "Čiekuriņš", Ikšķiles vidusskolas jaunais korpuss un reorganizētā Tīnūžu sākumskola.


"Ikšķiles pilsētas centrā šādas infrastruktūras, kas pieejama tieši maziem bērniem, līdz šim nebija. Mēs, protams, nevēlamies apstāties pie sasniegtā, jo, kā apliecina Dzimtsarakstu nodaļas dati, dzimstība mūsu novadā ar katru gadu palielinās. Līdz šim paveiktais ir tikai konkrētā projekta I kārta, projekts vēl turpināsies," sacīja I.Trapiņš.


Projekta ietvaros izbūvētas interaktīvas un dažāda vecuma bērniem saistošas atrakcijas, tostarp,  līdzsvara taka, batuti, šūpoles, dažādi attīstoši rotaļu elementi, kā arī labiekārtota teritorija - gājēju celiņi, soliņi un auto stāvvietas, tādējādi nodrošinot ērtu piekļuvi iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. 


Klātesošos ar muzikāliem sveicieniem priecēja pirmsskolas izglītības iestādes "Urdaviņa" audzēkņi. Pēc svinīgās atklāšanas bērni devās rotaļāties jaunajā laukumā, kas viņiem jau ir tuvs un pazīstams. 


Jaunais rotaļlaukums atrodas gandrīz kaimiņos bērnudārzam "Urdaviņa", tāpēc tā vadītāja Valda Krinkele  teic tikai atzinīgus vārdus par šo projektu: "Mēs ļoti priecājāmies par jauno rotaļlaukumu. Protams, mums bērnudārzā ir savs laukums, bet tas ir samērā neliels salīdzinājumā ar bērnu skaitu. "Minku parks" ļoti atslogo mūsu rotaļlaukumu. Mūsu bērni katru dienu nāk uz šejieni un izmanto piedāvātās iespējas. Man ļoti patīk, ka šajā laukumā ir atrakcijas, kas citviet bieži nav sastopamas. Bērni var darboties ar ūdeni, viņiem patīk atrakcija ar smiltīm, kur smiltis var bērt svaru kausiņos un sijāt. Mazajiem bērniem patīk batuti, pa kuriem var palēkāt. Ap laukumu ir arī sēta, kas ļauj justies droši."


Jāpiebilst, ka mazajiem apmeklētājiem laukums tika atvērts augusta nogalē. Atpūtas parks pieejams visiem novada iedzīvotājiem un viesiem bez maksas un bez apmeklējuma ierobežojuma.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42269

2018. gada 11. septembrī, 21:27, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

???-->!!! • 2018. gada 14. septembrī, 18:40
Nu vēl rokas sabučojiet pēc paldiesa.Varētu domāt ka trapiņš un batņa paši savām rociņām, par savu partijai neatdoto naudu to laukumiņu cēla. Ir pašsaprotamas lietas ,kuras ietilpst pašvaldības pienākumos. Un iedzīvotājiem par to nevajadzētu klanīties paldiesojot un puķu pušķus dalīt viņiem.
!!! • 2018. gada 14. septembrī, 11:05
Paldies Trapiņa kungam un Batņas kungam, viņi ir uzdevuma augstumos!
! • 2018. gada 12. septembrī, 20:18
neko nesaka , priecājas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet