Atgriezties pie raksta

Tīnūžos iestādīti septiņi Laimes koki Foto

Solidarizējoties ar Vispasaules Lielo talku, kas notiks 15. septembrī un sasaucoties ar Lielās Talkas aicinājumu stādīt kokus nākotnei, Tīnūžos skolēni kopā pašvaldības vadību un deputātiem iestādīja septiņus Laimes kokus - divus ozolus ar gaišām lapu maliņām, sudrabliepu un četras dekoratīvās ābelītes.

Pirms Laimes koku stādīšanas domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš aicināja skolēnus vairāk domāt Latvijas nākotni, par dabas aizsardzību, kā arī rūpēties par iestādītajiem kokiem. "Katrs koks nes savu stāstu - šis stāsts būs par mūsu  skolu un par jūsu bērnību," sacīja priekšsēdētājs.


Lielās talkas mājas lapā Tīnūžu sākumskolas direktore Zane Āboliņa rakstīja: "Šodien Tīnūžu sākumskolas bērni stādīja kokus, kuru pavēnī nākotnē spēlēsies un pa zariem kāpelēs viņu bērni. Mēs paši esam Latvija un tās nākotni veidojam mēs paši! Šis ir sākums labākai nākotnei. Daudz baltu dieniņu, Latvija!"


Paldies visiem Tīnūžu skolas mazajiem talciniekiem, kuri piedalījās stādīšanas darbos!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42294

2018. gada 14. septembrī, 15:25, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Nu, nu • 2018. gada 17. septembrī, 15:29
Ikšķilē pretīm domei lar godu Latvijas simtgadei sēja ozolzīles, nākošajā gadā visus stādus iznīcināja paši...! Vai tagad būs savādāk?
sākumskola • 2018. gada 15. septembrī, 18:40
kurā klasē bērnus māca kāpt kokos? tas ir mācību programmā?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet