Atgriezties pie raksta

Ikšķilieši sadarbosies ar jauniešiem no Vācijas

Jaunatnes jomā ir uzsākta ilgtermiņa sadarbība ar nevalstisko organizāciju "ARCO" Vācijā, Vīsbādenes pilsētā. "Erasmus+" projekta "Daudzveidība - cieņa - sadarbība" ietvaros Ikšķiles novada pašvaldība ir kļuvusi par vienu no sadarbības partneriem. 

No 14. līdz 16. septembrim notika grupas līderu un pašvaldības pārstāvju - Ikšķiles novada Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes vadītājas Agneses Jankunas un Jaunatnes lietu speciālista Eināra Ervīna Deribo plānošanas vizīte Vācijā. Tās laikā visiem projekta īstenotājiem bija iespēja satikties klātienē pirms gaidāmās jauniešu apmaiņas, pārrunājot ar projekta īstenošanu saistītus jautājumus.


Jau šī gada oktobra beigās 16 jaunieši no Ikšķiles novada dosies uz Vāciju, bet 2019.gadā 16 jaunieši no Vācijas brauks apmaiņas programmā uz Ikšķili.


Projekts plānots kā divpusēja jauniešu apmaiņa starp Vāciju un Latviju, kur katrā no reizēm kopā tiksies 32 jaunieši. Sadarbība veidota kā starpkultūru apmaiņa, kuras pamatā ir jauniešu socializācijas, pašrealizācijas un personīgo prasmju apgūšana.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42312

2018. gada 18. septembrī, 16:19, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet