Atgriezties pie raksta

Ikšķiles vidusskolā atzīmē Olimpisko dienu Foto

Olimpiskajā dienā, piektdien, Ikšķiles vidusskolas 5. – 12.klašu skolēni aktīvi sportoja un tikās ar olimpieti bobslejistu Daumantu Dreiškenu.

"Olimpisko dienu 2018" atklāja Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, pastāstot par Olimpiskās dienas vēsturi. Latvija šo dienu atzīmē kopš 1992.gada, bet Starptautiskā Olimpiskā komiteja – kopš 1987.gada.


"Ikšķile ir viena no 95 pašvaldībām, kas jau kuro gadu iesaistās šajā projektā un organizē Olimpisko dienu.  Olimpiskā kustība ir ļoti svarīga mums visiem, mūsu Latvijai, un mēs varam parādīt, ka esam aktīvi un no šiem novadiem nāk izcili sportisti," sacīja I.Trapiņš, iepazīstinot ar bobslejistu Daumantu Dreiškenu. 


Česlavs Batņa, Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks sociālajos, izglītības, kultūras un sporta jautājumos, novēlēja Olimpiskās dienas dalībniekiem mācīties, dziedāt un sportot.


D.Dreiškens pastāstīja, ka piedalījies četrās Olimpiskajās spēlēs, bet pirmā Olimpiskā pieredze viņam bijusi līdzīgos pasākumos kā šodien Ikšķilē. 


"Sports un fizkultūra – tās ir zāles labai pašsajūtai pilnīgi par brīvu, un to jūs varat izmantot katru dienu. Vēlu visiem labi pavadīt šo dienu sportiskā garā!" – tādi ieteikumi no D.Dreiškena. 


Ikšķiles vidusskolas stadionā sportiskākie skolēni svinīgi, skanot Latvijas Olimpiskās komitejas himnai, ienesa un kopā ar D.Dreiškenu pacēla Latvijas Olimpiskās komitejas karogu.


Rima Kalniete, Ikšķiles vidusskolas matemātikas skolotāja, 5.c klases audzinātāja, pastāsta, ka skolēni labprāt piedalās Olimpiskās dienas aktivitātēs. Mammas un tēti uz Olimpiskās dienas pasākumiem skolā šodien nav aicināti, bet mājās ģimenes lokā šo dienu atzīmēt būtu ieteicams, jo sportisku aktivitāšu mūsdienās bieži vien pietrūkst.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42334

2018. gada 21. septembrī, 20:09, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet