Atgriezties pie raksta

Valsts probācijas dienests pateicas par sadarbību Ikšķiles pašvaldībai Foto

Valsts probācijas dienestam 7.oktobrī apritēs 15 gadi kopš tā izveides. Atzīmējot šo dienestam nozīmīgo datumu, 19.septembrī tika godināti labākie darbinieki un sadarbības partneri no Rīgas, Jūrmalas un Ogres.

Pateicību par nozīmīgu ieguldījumu dienesta attīstībā saņēma Ikšķiles novada pašvaldības Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes vadītāja Agnese Jankuna, savukārt Pateicību par sadarbību saņēma Ikšķiles novada pašvaldības Sociālā dienesta darbiniece Svetlana Rancāne.


Jubilejas gada ietvaros Valsts probācijas dienests sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes Eiropas Sociālā fonda projektu "Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū"  šajā dienā arī organizēja Rīgas rajona teritoriālo struktūrvienību konsultatīvo padomju kopējo sanāksmi.


Sanāksmē Valsts probācijas dienests sniedza ieskatu par kopīgi paveikto sabiedrības drošības labā, iepazīstinot ar jaunākajiem pētījumiem "Noziedzīgu nodarījumu recidīvs personām, kas notiesātas par dzimumnozieguma izdarīšanu" un "Noziedzīgu nodarījumu recidīvs probācijas klientiem".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42339

2018. gada 25. septembrī, 08:36, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

statistika • 2018. gada 25. septembrī, 15:14
un kur tos pētījumus var izlasīt?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet