Atgriezties pie raksta

Ikšķilē pirmklasnieki iepazīst drošību uz ceļa kopā ar jenotu Janci Foto

27. septembrī Ikšķiles vidusskolas 1.klašu audzēkņiem bija aizraujošs un interesants mācību dienas rīts – tikšanās ar pašvaldības policistiem Drošības dienas ietvaros.

Tradicionāli mācību gada iesākumā Reģionālās Pašvaldības Policijas (RPP) darbinieki tiekas ar skolēniem, lai atgādinātu un paskaidrotu vienkāršākās drošības lietas, kas būtiski zināt ikvienam.


RPP pārstāvji kopā ar policistu – jenotu Janci  –  aizrautīgā un bērniem viegli saprotamā veidā pastāstīja par to, kā ikdienā, dodoties uz skolu, ir jāparūpējas par savu drošību. Jautājot bērniem, kā viņi no rīta nokļūst skolā, vairums atbildēja – ar auto. Arī automašīnā, esot pasažierim, ir jāievēro savi drošības noteikumi, piemēram, jābūt piesprādzētam, atbilstoši augumam, jālieto paaugstinājuma sēdeklītis, lai drošības jostas pilnībā veiktu tām paredzētās glābšanas funkcijas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42361

2018. gada 27. septembrī, 23:45, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Pūpols • 2018. gada 29. septembrī, 16:14
Un cik jenotu, cilvēku un citu zvēru nav sabraukti uz šosejām? Jancim vajadzētu nevis iet pie pirmklasniekiem, bet gan uz CSSD pie šļupstošā klukstiņa, saeimas deputātiem un ceļu policijas priekšniekiem, lai tie sakārto likumdošanu attiecībā uz satiksmes drošību, tad nebūs jābiedina pirmklasnieki.
Vērotājs • 2018. gada 28. septembrī, 07:33
Jābūt ļoti daudz pārkāpumu darbā, lai kļūtu par policistu- Jenotu. Tas taču ir uz mūžu!!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet