Atgriezties pie raksta

Ikšķiles mākslinieki pretendē uz Jāzepa Pīgožņa balvu Foto

Pirmajā Jāzepa Pīgožņa Latvijas ainavu glezniecības konkursā jauniešiem Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja jaunā un talantīgā māksliniece Justīne Atvare (ped. Laila Balode), kura izpelnījās žūrijas Atzinības rakstu par savu darbu "Staldzenes stāvkrasti".

Šī gada pavasarī Preiļu novada dome, Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Rīgas dome, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība, Rīgas Svētā Pētera baznīcas pārvalde, izsludināja 1.Jāzepa Pīgožņa Latvijas ainavu glezniecības konkursu jauniešiem, kura noslēgums tika svinīgi atzīmēts ar konkursa laureātu izstādes atklāšanu un laureātu apbalvošanu.


Savukārt vasarā norisinājās 4.Jāzepa Pīgožņa vārdā nosauktais mākslinieku plenērs, kurā piedalījās profesionāli Latvijas mākslinieki. Plenēra dalībnieku un jauniešu radošie darbi tikai izstādīti 15.septembrī Preiļos - Kultūras centrā un Preiļu Mūzikas un mākslas skolā.


Septiņi no profesionālajiem māksliniekiem tika izvirzīti Jāzepa Pīgožņa galvenajai balvai, kuru vidū ir arī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas skolotāja Laila Balode.


Jaunā mācību gada sākums mums ir sācies ar labām ziņām par veiksmīgi ieguldīto darbu iepriekšējā mācību gadā! Mēs lepojamies ar savu audzēkņu un pedagogu sasniegumiem!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42440

2018. gada 8. oktobrī, 17:48, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet