Atgriezties pie raksta

Ikšķiliešu panākumi starptautiskajā mākslas konkursā Serbijā Foto

Aizvadītajā saules tveices pielietajā vasarā Serbijas pilsētā Belgradā norisinājās XX Starptautiskais mākslas konkurss "Eiropas prieks 2018". 

Konkursā piedalījās jaunie mākslinieki no Krievijas, Bulgārijas, Indijas, Serbijas, Ķīnas, Rumānijas, Slovēnijas, Slovākijas, Polijas, Baltkrievijas, Latvijas, Bahreinas, Taizemes, Armēnijas, Uzbekijas un citām valstīm.


Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja 9 jaunie mākslinieki: Marija Fiļipova, Estere Sokolovska, Ralfs Ozols, Roberts Strupka, Jūlija Broka, Alekss Pavilonis, Rūta Žukovska, Justīne Atvare, Luīze Rupma, kuri savus radošos darbus radīja pedagogu Lailas Balodes un Ritas Ļegčiļnas-Brokas vadībā.


Konkursa žūrijas interesi un vērtējumu ar Atzinības rakstu savā vecuma grupā izpelnījās Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunā mākslinieka Aleksa Paviloņa darbs "Pie skolas" (pedagoģe Rita Ļegčiļina-Broka). 


Mēs lepojamies ar savu audzēkņu darbiem ne tikai par augstajiem sasniegumiem daudzos starptautiskos un republikas konkursos, bet arī par lielo darba ieguldījumu katrā radošajā darbā ikdienā. 


Šis ir kā skaists sveiciens un dāvana oktobra skaistākajos svētkos – Latvijas un pasaules skolotāju dienā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42453

2018. gada 10. oktobrī, 08:43, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet