Atgriezties pie raksta

Uzņēmēji un pašvaldība - vienoti ilgtspējīgai attīstībai Foto

8.oktobrī Ikšķiles novada pašvaldībā notika tikšanās ar uzņēmējiem, lai diskutētu par uzņēmējdarbības attīstībai būtiskiem jautājumiem.

Uzņēmēju priekšlikumus uzklausīja Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa, izpilddirektors Mariss Martinsons un attīstības nodaļas vadītāja Dina Vārslavāne.


Šī bija jau otrā tikšanās, kas tiek rīkota Ikšķiles novada attīstības programmas 2017.-2025.gadam sagatavošanas ietvaros. Programma tiek izstrādāta sadarbībā ar SIA "Reģionālie projekti", kas ir vadošais telpiskās plānošanas uzņēmums Latvijā. Šī uzņēmuma projektu vadītāja, vides eksperte Laine Veinberga klātesošos informēja, ka lai radītu ilgtspējīgu un pārdomātu programmu, vispirms ir nepieciešams apzināt pieejamos resursus.


Ikšķiles novada uzņēmēju biedrība uz tikšanos ieradās ar vairākiem iepriekš sagatavotiem priekšlikumiem un ieteikumiem, kas viņuprāt veicinātu novada uzņēmējdarbības attīstību. Biedrības pārstāvis Toms Āboltiņš, kas ir SIA "Fittero" valdes loceklis un Ikšķiles novada domes deputāts norādīja, ka Ikšķiles novada uzņēmēju biedrības biedri ir sava novada patrioti, kuri vēlas savu uzņēmējdarbību attīstīt šeit – Ikšķiles novadā.


Uzņēmēji bija sagatavojuši priekšlikumus par vēlamajām uzņēmējdarbības attīstības zonām novada teritorijā, infrastruktūras uzlabošanu, uzņēmēju konsultatīvās padomes izveidošanu, sadarbību ar pašvaldību un citus priekšlikumus, ko varētu iekļaut attīstības programmā. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42458

2018. gada 10. oktobrī, 13:56, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

nu tik būs • 2018. gada 10. oktobrī, 21:21
Vai uzņēmēju biedrība pārstāv visus uzņēmējus? Labprāt būtu aizgājis, taču info nekāds nebija. Kas bija sagatavojuši priekšlikumus uzņēmēju biedrība vai uzņēmēji? Vai biedrība rīkojas arī nebiedru vārdā?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet