Atgriezties pie raksta

Ikšķiles vārds izskan Pasaules bērnu un jauniešu konkursā "Mazais Zograffs" Foto

Šogad Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunie mākslinieki savus spēkus, varēšanu un prasmes izmēģināja Pasaules bērnu un jauniešu mākslas konkursā Bulgārijā.

Konkursu organizēja Bulgārijas fonds "Mazais Zograffs", kas ir izveidots 2012.gadā, ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu mentālo izaugsmi caur dažādiem mākslas veidiem. Viens no šiem veidiem ir radošo mākslas darbu “satikšanās” no daudzām pasaules valstīm un kontinentiem Bulgārijas sirdī Sofijā. 


Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no 4 līdz 18 gadu vecumam no Bulgārijas, Rumānijas, Honkongas, Bangladešas, Irānas, Malaizijas, Slovākijas, Dienvidkorejas, Ķīnas, Ukrainas, Taizemes, Indonēzijas, Slovēnijas, Lietuvas, Latvijas, Kazahstānas, Francijas, Azerbaidžānas, Turcijas, Krievijas, Indijas, Kanādas, Gruzijas, Austrālijas, Šrilankas, ASV, Moldovas, Polijas, Maķedonijas, Somijas, Kubas, Itālijas, Čehijas, Grieķijas, Spānijas, Omānas, Anglijas, Kataras, Apvienotajiem Arābu Emirātiem.


Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja 13 jaunie mākslinieki ar 15 darbiem - Marija Fiļipova, Estere Sokolovska, Olīvija Marta Jurgenovska, Tīna Kristīna Paukšēna, Ralfs Ozols, Roberts Strupka, Alise Skuja, Jūlija Broka, Madara Graubiņa, Paulīne Žukovska, Rūta Žukovska, Justīne Atvare, Dārta Janevica (ped. Laila Balode, Rita Ļegčiļina-Broka, Varis Lamsters).


Žūrijas Atzinības sertifikātu izpelnījās jaunā un talantīgā māksliniece Dārta Janevica par savu darbu "Krājumi ziemai" (ped.Laila Balode).


Paldies par drosmi un uzdrīkstēšanos, par augošo profesionālismu jaunajā mākslinieku darbībā, paldies par sadarbību skolas audzēkņiem, pedagogiem un vecākiem!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42472

2018. gada 12. oktobrī, 07:15, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet