Atgriezties pie raksta

Ikšķilē ūdenssaimniecība - pašvaldības īpašumā

11.oktobrī Ikšķiles novada pašvaldības SIA "Ikšķiles māja" un SIA "ACS Investīcijas" noslēdza pirkuma līgumu, ar kuru ūdensapgādes un sadzīves notekūdeņu kanalizācijas inženierkomunikāciju sistēmas, kas izbūvētas vairākās ielās Ikšķilē, nonāk SIA "Ikšķiles māja" īpašumā.

Pirkuma maksa par sistēmu iegādi ir EUR 285 000. Iegādātas sistēmas Neļķu, Mūrkroga, Vīnakalna, Dzintara, Mazā, Lejas, Līvciema, Ziedu un Zvejnieku ielās,


Līdz ar to ūdensapgādes komunikācijas turpmāk apsaimniekos un uzturēs pašvaldības kapitālsabiedrība, kurai saskaņā ar Ikšķiles novada domes lēmumu (2011.gada 28.septembrī) ir piešķirtas ekskluzīvas tiesības sniegt ūdenssaimniecības sabiedriskos pakalpojumus Ikšķiles novada administratīvajā teritorijā. Tādējādi gan ūdensapgāde – ūdens ieguve, uzkrāšana, sagatavošana lietošanai, notekūdeņu savākšana un novadīšana, gan ūdensapgādes komunikācijas un ūdensvada tīkls nonāk viena īpašnieka valdījumā, kas būtiski atvieglos sniegt sabiedrisko pakalpojumu iedzīvotājiem.


Ikšķiles pašvaldība lēma šādu pirkuma līgumu slēgt, domājot par sava novada iedzīvotāju interesēm, jo ūdensapgādes sistēmas un komunikāciju pārvaldība pašvaldības uzņēmumā sniegs iespēju savlaicīgi veikt nepieciešamos remontus un citus apkopes darbus, turklāt iedzīvotāji ir atbrīvoti no pieslēguma maksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42484

2018. gada 13. oktobrī, 10:15, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Kaķēns • 2018. gada 15. oktobrī, 18:43
Paldies viedais, prieks, tev tā lietas ir! Iedzeršu glazi vīna par Tavām zināšanām (protams pēc daktera vakara apgaitas)
Es pieškiru aizdevumu privatam muguettegaillard@aol.com Iegustiet savu kreditu droši. • 2018. gada 15. oktobrī, 15:05
Es pieškiru aizdevumu privatam muguettegaillard@aol.com Iegustiet savu kreditu droši.
Es pieškiru aizdevumu privatam muguettegaillard@aol.com Iegustiet savu kreditu droši. • 2018. gada 15. oktobrī, 15:05
Es pieškiru aizdevumu privatam muguettegaillard@aol.com Iegustiet savu kreditu droši.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet