Atgriezties pie raksta

Pianisma vakars Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā Foto

Oktobra nogalē Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas zālē, aizejošo rudeni svinējām klaviermūzikas noskaņās, klausoties jauno Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas pianistu sniegumu.

Mūsu skolā viesojās Latvijas un starptautiskajos konkursos daudzkārt izskanējušās pedagoģes Guntas Božas 1.- 4.kursa audzēkņi Polina Berlina, Marks Kristians Babris, Gabriela Goldmane, Ričards Marčenoks, Zuzanna Rita Miķelsone, Anastasija Karpoviča. Viņu sniegumā mūsu skolas jaunie mūziķi, mākslinieki, pedagogi un vecāki varēja dzirdēt izcilu komponistu J.S.Baha, F.Mendelsona-Bartoldi, M.Ravēla, B.Smetanas, S.Rahmaņinova, J.Ivanova skaņdarbus.


Pēc koncerta skolas audzēkņi varēja uzdod viņus interesējošos jautājumus par mācībām mūzikas vidusskolā, par darbu, ko iegulda jaunie studenti iestudējot savas programmas, par grūtībām ar ko sastopas ikdienā, mācoties vidējā mūzikas izglītības iestādē. 


Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunāko klašu audzēkņi izteica pārdomas un vērtējumus pēc visnotaļ nopietnas un virtuozas klavierspēles:


"Koncerts bija ļoti skaists, un visi spēlēja ļoti skaisti. Skaņdarbi bija diezgan grūti, bet audzēkņiem tos izdevās nospēlēt ļoti skaisti." (Elīza)


"Koncerts bija ļoti interesants! Viņiem bija ļoti jautri skaņdarbi. Gribētos lai viņi vēl atbrauc uz Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu." (Gerda)


"Ļoti gari skaņdarbi. Ļoti ātri viņi un viņas kustināja pirkstus. Bija ļoti forši!" (Toms)


"Man bija tāds prieks, un brīnījos, kā tā var! Un bija šoks, ka viņi spēlēja tos skaņdarbus visu vasaru. Vēlu sveicienus!" (Tomass)


Ar pateicību par sadarbību vairāku gadu garumā ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42661

2018. gada 7. novembrī, 09:59, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet