Atgriezties pie raksta

100 āboli Latvijai no "Rasas krāsām" Foto

No 11. novembra līdz nākamā gada 21.janvārim Ikšķiles ev. lut. baznīcas Izstāžu zālē Kalēju ielā 1 ir apskatāma Sabiedriskā labuma organizācijas "Rasas krāsas" dalībnieku interaktīva radošo darbu izstāde – veltījums Latvijas simtgadei – "100 āboli Latvijai".

Mākslas ābolus palīdzēja veidot pasniedzēji: Lauma Palmbaha, Līva Kaprāle, Ināra Terbete, Žanete Žvīgure, Renāte Kalmikova. 


Tā kā no oktobra "Rasas krāsās" ir uzsākta pilotprogramma angļu, krievu un latviešu valodas apmācībā dažādu vecumu interešu izglītības grupām "Valodu dārzs", tad pasniedzējas Inguras Lipšānes vadībā  izstādes atklāšanā izstādes apmeklētājiem tika piedāvāta krustvārdu mīklas minēšanas iespēja četrās valodās.


Datorzinību pedagogs Reinis Celeste izstādes apmeklētājiem demonstrēja ieskatu vispopulārākā ābolīša īpašnieka – kompānijas APPLE logo tapšanas vesturē.


Pasākuma dalībnieki tika iesaistīti arī radošās aktivitātēs – katram bija jāuzzīmē ābolītis ar savu vārdu, kurš tika laipni uzņemts jau esošajā kuplās ābeles ābolīšu pulciņā. 


Katrā ābola zīmējumā  ir kāda maza daļiņa no šodienas bērna un pieaugušā domu un vērtību starojuma, kurš dzīvo tepat līdzās - Ikšķilē, Latvijā.


Paldies "Rasas krāsu" dalībnieku vecākiem, sponsoriem, ev.lut. baznīcai Ikšķilē  un Ikšķiles novada pašvaldībai par atbalstu mākslas un kultūras izglītojošo pasākumu organizēšanai! 


Lai "āboli" veselīgi un garšīgi! Tiekamies un izgaršojam kopā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42702

2018. gada 12. novembrī, 17:29, Ikšķiles novada jaunumi
Lauma Palmbaha, biedrības "Rasas krāsas" valdes priekšsēdētāja

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet