Atgriezties pie raksta

Noskaidroti stiprākie sacensībās "Lāčausis 2018" Foto

12.novembrī Ikšķiles vidusskolā notika tradicionālās spēkavīru cīņas "Lāčausis 2018", kurās piedalījās komandas no Latvijas un Lietuvas.

Spēkiem mērojās jaunieši no Ikšķiles, Lielvārdes un Salaspils novadiem, kā arī viesi no Lietuvas.


Lai sacensības noritētu spraigi un atraktīvi, Ikšķiles vidusskolas sporta skolotāja Diāna Grīnberga dalībniekiem bija sagatavojusi netradicionālus un interesantus uzdevumus. Savukārt olimpietis Jēkabs Nākums uz Ikšķiles vidusskolu bija atvedis inventāru, lai sacensību dalībnieki varētu pārbaudīt savus spēkus biatlonā. Šādas iespējas sacensību programmā tika iekļautas pirmo reizi.


Sacensību organizēšanā un veiksmīgā norisē savu artavu sniedza arī mūzikas skolotāji Linda Ivanova un Normunds Krastiņš, kuri  atskaņoja fanfaras, skolēnu pašpārvalde, sacensību tiesneši, skolas absolventi.


Komandu vērtējumā 8.-9.klašu grupā uzvarēja Šaukenu vidusskolas komanda no Lietuvas, 2.vietu izcīnīja Ikšķiles vidusskolas 9.b klases komanda, bet 3.vietā ierindojās Lielvārdes pamatskolas komanda.


Arī 10.-12.klašu grupā uzvaru izcīnīja Šaukenu vidusskolas komanda, vicečempionu godā Ikšķiles vidusskolas 11. un 12.klases apvienotā komanda, bet 3.vietā ierindojās Ikšķiles vidusskolas 10.klases komanda.


Titulu "Lāčausis 2018" 8.-9.klašu grupā izcīnīja Ikšķiles vidusskolas skolnieks Aleksandrs Šēniņš, bet 10.-12.klašu grupā nepārspēts palika Lukas Tamoševičius no Lietuvas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42703

2018. gada 13. novembrī, 07:00, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet