Atgriezties pie raksta

Latvijas valsts svētkus atzīmē arī Ikšķiles baznīca Foto

Ikšķiles Sv.Meinarda evanģēliski luteriskajā baznīcā, sagaidot Latvijas valsts svētkus, sestdien notika ekumēniskais dievkalpojums un ērģeļmūzikas koncerts.

Savā sprediķī luterāņu mācītājs Dzintars Laugalis uzsvēra, ka Dievs mīl Latviju, latviešus un visus, kas Latvijā dzīvo. 


"Dievs mīl mūsu zemi, viņš mīl mūsu valsti, viņš ir mīlošs mums," sacīja mācītājs, atklājot, ka cilvēka dēls Jēzus Kristus, nākot uz zemes, domāja arī par Latviju. 


“Viņš [Jēzus Kristus – OgreNet] māca mūs, ka pati labākā vadība, pati labākā valdība, pati labākā valsts ir tā, kas kalpo, nevis tā, kas apspiež," arī tie ir vārdi no sestdienas sprediķa, bet kalpot – katrs savā veidā – aicināts ikviens.


Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, uzrunājot klātesošos un sveicot svētkos, skāra Ikšķiles vēsturi – vietu, no kuras Latvijā iesākusies kristietība, minēja novada sasniegumus un aicināja novērtēt Dieva svētību arī turpmāk, jo dzīvojam savā valstī. 


Ikšķiles Sv.Meinarda evanģēliski luteriskajā baznīcā sestdien kalpoja arī Ikšķiles Tautas nama vokālais ansamblis "Gaudium" (vadītāja Inguna Rijniece), vijolniece Viktorija Ivanova un ērģelnieces: Kristīne Adamaite un Ramona Lasmane.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42750

2018. gada 17. novembrī, 21:13, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet