Atgriezties pie raksta

Ikšķilē noskaidrotas labākās kūku cepējas Foto

23.novembrī Veselības un sociālo lietu pārvaldē notika Kūku čempionāts, kura idejas autore bija jauniete Amanda Stugle. 

Sabīne Zviedre atklāja, ka pasākums tika organizēts, Ikšķiles jauniešiem sadarbojoties ar pensionāru biedrību "Saulgrieži". Tajā piedalījās gan seniori, gan arī daži jaunieši - kopā septiņas dalībnieces ar astoņām kūkām. Žūrijas vērtējums tika dalīts trijās nominācijās: "Radošums", "Noformējums" un "Garša", kā arī tika piešķirta viena skatītāju nominācija. Skatītāji varēja nobalsot par garšīgāko kūku ar karodziņiem.


Pēc žūrijas vērtējuma galvenās nominācijas saņēma: Roberta - nominācijā "Izskats", Lonija – nominācijā "Radošums" un Biruta nominācijā "Garša", bet Skatītāju simpātiju ieguva Terēzes ceptā siera kūka ar dzērvenēm.


Žūrijā darbojās: Zane Bēķe, Ingūna Bērziņa, Laura Šīrante, Česlavs Batņa, Juris Rudens un Einārs Ervīns Deribo. Pēc visu kūku nogaršošanas žūrijas locekle Zane Bēķe komentēja savu vērtējumu: "Manas simpātijas pieder tām kūku cepējām, kuras akcentēja vēsturisko aspektu vai simtgades recepti,- tā bija Janīnas kundze, bet Birutas kundzei - bonuss par simtgades ābolu kūku."


Ikšķiles jaunieši ir apmierināti ar organizēto Kūku čempionātu un cer, ka pasākums būs kā jauna tradīcija novadā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42792

2018. gada 24. novembrī, 10:04, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

w • 2018. gada 27. novembrī, 19:07
Kur varēja izlasīt ka konkurs būs? Un žūrijā protams tie kuri vislielākajā badā. Kā ta nu bez bērziņas ,batņas un rudeņa
Ps • 2018. gada 26. novembrī, 12:16
Ah, kas par žūriju!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet