Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novadā atzīmē Starptautisko Invalīdu dienu Foto

1.decembrī, Adventes priekšvakarā, Tīnūžu Tautas namā notika Starptautiskajai Invalīdu dienai veltītais pasākums "Pati dzīve plūst caur visu kas ir, un šī dzīve esi tu".

Pasākuma pirmajā daļā noritēja novada amatiermākslas kolektīvu koncerts. Tajā uzstājās bērnu vokālais ansamblis "Puķuzirnis" Sarmītes Viļumas vadībā un bērnu tautas deju ansambļa "Upīte" dejotāji Didža Apsīša vadībā. Savu pirmo koncertu aizvadīja un lielu skatītāju atsaucību guva paši jaunākie dejotāji, kā arī nesen izveidotais jauniešu deju kolektīvs.


Svētku uzrunu teica Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš: "Ir fantastiska sajūta, ka mūsu pasākumus apmeklē daudz cilvēku, jo tieši cilvēks mūsu novadā ir pats galvenais. Tieši šī novadnieka labā mēs, pašvaldība, gan arī sabiedriskās organizācijas cenšamies strādāt." Viņš uzsvēra, ka Invalīdu diena ir veltīta tam mērķim, lai akcentētu dažādas šīs sabiedrības daļas problēmas vai vajadzības. "Ikšķiles novads nekad nav stāvējis malā, vienmēr ir piedalījies šādās aktivitātēs. Priecē, ka mūsu novadā ir aktīva Invalīdu biedrība, kas pavisam apvieno 64 biedrus. Galvenais, ka pašvaldība kopā ar sabiedriskajām organizācijām realizē dažādus projektus tieši šiem cilvēkiem, kam dzīvē ne tik viegli klājas."


Pasākuma otrajā daļā klātesošos uzrunāja Invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāja Ausma Kalniņa, kura sveica biedrības jubilārus. Pēc tam visiem tika pasniegta īpaša svētku maltīte, kā arī katram bija iespēja izrotāt savu Ziemassvētku piparkūku.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42841

2018. gada 3. decembrī, 09:59, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

123 • 2018. gada 4. decembrī, 13:13
Svētku uzrunu teica Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš: "Ir fantastiska sajūta, ka mūsu pasākumus apmeklē daudz cilvēku, jo tieši cilvēks mūsu novadā ir pats galvenais. Īstais organizātors atradies.Atnāca paklanīties un ziedus saņemt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet