Atgriezties pie raksta

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola svin piecu gadu jubileju Foto

Svētdien Tīnūžu Tautas namā ar koncertu "Es nesu Latviju sevī" svinēta Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas piecu gadu pastāvēšanas jubileja un iedegta pirmā svece Adventa vainagā.

Jubilejas pasākuma apmeklētājus priecēja Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu un pedagogu koncerts. Notika arī mākslas konkursa "Es nesu Latviju sevī" laureātu apbalvošana un izstādes atklāšana. Izstāde apskatāma līdz nākamā gada 4.janvārim.


"Esam sajūsmā par mūsu bērnu apdāvinātību, esam sajūsmā par mūsu Mūzikas un mākslas skolas pedagogiem, par viņu māku mūsu bērniem iemācīt. Esam sajūsmā par mūsu vecākiem, kas mums uzticējās savā laikā un tapa viena no pēdējām pašvaldības dibinātām skolām. Skola ir sasniegusi fantastiskus rezultātus. Tiešām ir tāda laba sajūta, ka tas viss ir kādam vajadzīgs. Vajadzīgs mūsu bērniem, viņu personības attīstībai," uzrunājot klātesošos, sacīja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš.


Savukārt Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore Valda Jermanova norādīja, ka kopš 2013.gada septembra līdz 2018.gada 2.decembrim kopā notikuši 102 koncerti ar skolas audzēkņu piedalīšanos, 58 izstādes. "Esam piedalījušies 57 Latvijas un 32 starptautiskajos konkursos, un ieguvuši 135 godalgas," ar gandarījumu teic skolas direktore.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/42845

2018. gada 3. decembrī, 15:46, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Sesks • 2018. gada 4. decembrī, 06:55
Patiess prieks par mūzikas skolas darbību un līmeni, kādā tiek mācīti bērni!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet