Atgriezties pie raksta

« Turkalnes iedzīvotāji atklātā vēstulē VARAM lūdz iespēju pamest Ikšķiles novadu

21. martā, 11:22, Ikšķiles novada jaunumi
jauns.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Dzintars • 15. jūlijā, 16:35
Tūrkalnei noteikti jābūt pie Ogres, jo ātrāk, jo labāk!
Turkalnietis • 27. martā, 20:51
Ogre neko mums nav solījusi, bet Ikšķile tikai sola, taču labuma no tā nekāda. Visa MŪSU nodokļu nauda ( un tā nav nekāda mazā) aiziet Ikšķiles pilsētas attīstībai un labiekārtošanai. Nu, uzcels Ikšķilē baseinu par milzu naudu,kas mums no tā? Turkalnieši tacu nebrauks uz īkšķiles baseinu, ja pa ceļam ir baseins Ògrē. Nevedam bērnus uz mākslas un mūzikas skolu Ikšķilē, jo pa ceļam ir Ògre. Neapmeklējam kultūras pasākumus Ikšķilē, jo Ogre ir tuvāk. Daži saka"IKŠĶILE TIKAI 5 KM Tālāk" ar mašīnu braucot tas nav svarīgi, bet pmēģiniet aizbraukt no Turkalnes uz Ikšķili ar sabiedrisko transportu. Caur Ogri!, jo citādas iespējas vispār nav. Varbūt jūs neticēsiet, bet arī mūsdienās ir cilvēki, kas nebrauc ar savu auto.
Andris • 25. martā, 20:07
Būtu labāk iekšpagalmus pietaisījuši!
Valdis • 24. martā, 09:26
žēl, ka ikšķiles vadība īsti nezina kur pašu iedzīvotāji strādā.
Žanete • 23. martā, 20:27
Protams , ka paliks un būs forši visi vecajā rajonā
Ikšķile • 23. martā, 19:04
Paliks Ikšķile par pilsētu viss būs super
Naivulei • 23. martā, 15:35
Ogrei ir procentuāli mazāk parādu kā Lielvārdei un Ķegumam. Ikšķile viena nepaliks! Būs kopā vai ar Salaspilī vai Ogri. Kad tantei no Tīnūžiem būs jābrauc uz Salaspilī kārtot kādas lietas tad pamodīsies !
Naivulīte • 23. martā, 15:03
Ikšķilē dzīvo diezgan turīgi ļaudis, tātad arī nodokļi pieklājīgi. Ogrei savukārt lieli parādi, arī salūtu gribās 3x gadā. Par to arī šis stāsts. Ceru, ka Ikškilieši nepadosies!
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com) • 23. martā, 14:29
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com)
Ikšķile turās • 23. martā, 10:19
Ikšķiliešiem vēlu veiksmi...turaties,ja vajag ejiet streikā.
... • 23. martā, 10:18
Varat te tukši muldēt ko vien gribat. Vienalga visu izlems Helmis ar savu partiju, jo NA ir milzīga vara-teikšana praktiski visos jautājumos. Bez viņiem nebūs ne viena pozīcijas vara. Neaizmirsīsim, ka Helmis gados vēl jauns un grib valdīt ilgi jo ilgi. Varbūt kā cars Putins Krievijā - līdz mūža galam. Tāpat jāatceras, ka Helmis partijā ir otrā persona. No viņa labvēlības gan politiski, gan finansiāli ir atkarīgi pat tādi grandi kā Zīle, Parādnieks, Gerhards, kā arī citi atpazīstami NA biedri. Tā kā nenovērtēsim Egilu par zemu. Pavērojiet, kā esošās varas pārstāvji no Ķeguma un Lielvārdes jau tagad, līmējas klāt Egilam, gatavo augsni savai palikšanai pie siles nākotnē. Prognoze (100%) - pēc reformas Ogres rajons vai apriņķis būs vecajās robežās un to vadīs Helmanis. Atbalsts Helmanim, ja gadījumā rajona (apriņķa) vadītāju vēlēs tauta nevis deputāti (tāds variants vēl joprojām pastāv un nav atmests), varētu būt ap 80%. Lai nu kā bet Egilu tauta mīl. To viņš panācis ar reāli paveikto, ar darbiem, ko mēs redzam katru dienu izejot no mājas.
pasažieru pavadījumi • 22. martā, 18:42
neskaitu autobusu pasažierus, bet Ogres autobusi pietur pa 10 min. no rita, cik daudz no rīta izkāpj Ikšķiles stacijā, lai dotos uz darbu Ikšķiles domē u.c./ kurš saskaitīja? un tas viss paralēli dzelzceļa pārvadājumiem, kas maksa? - atbilde – mēs visi, prtoams, jareforma likvides ikalkiles iestades, tad visi brauks uz Ogri un klimata pārmaiņas rullē, brauksim ar privato auto uz Salaspili un uz Ogri un visticamāk uz Rīgu, jeb vai Ogres autobusu parks bankrote ka Rīgas Satiksme?
apkopojums • 22. martā, 18:25
pats labākais nav tas pats kas kriteriji reformai un vel konteksts ar nodokliem, bidit populismu ir viegli, bet kaut ko darit, pavisam cits, nu nopietni pieradiet, ka 30% ikskiles iedzivotaju strada ogrē, nekur tadu statsiku netarodu
<Apkopojums • 22. martā, 17:47
Ikšķili pievienos tā vai tā. Bet ja Ikšķili pievieno pie salaspils kas būs ieguvējs? Ikšķiliešiem pats labākais ir Ogre. noliekam malā ambīcijas.
Ieva • 22. martā, 17:42
Varam šeit Egīla portālā un savās virtuvēs turpināt strīdēties par reģionālo reformu, kura, protams, Latvijai ir vajadzīga, tomēr jāatceras, ka par reformu lems Saeimas deputāti, nevis mēs un cerams, arī ne Egīls, ne Indulis.
APKOPOJUMS • 22. martā, 16:08
ņemot vērā vērā ņemamo visi kas grib kļūt par Ogres nomali, iet uz Ogri, kam labi Ikškilē, paliek Ikškilē, dalām novadus pa kadastriem un adresēm, jo visas mūsu izvēles pamatā ir tikai un vienīgi personisks aprēķins, tā kā refrendums būtu ok
Edijs • 22. martā, 15:57
Šie visi komentāri ir bezjēdzīgi. Skaidrību cilvēku nostājā varētu viest tikai aptauja, kurā anonīmi piedalīties nebūtu iespējams! Es pret pārmaiņām!!!
lokomotīvei • 22. martā, 15:54
Lokomotīve, tas, ka tev patīk Ogre nenozīmē, ka citiem ir tāds pats viedoklis. Lūdzu nepaud to visu iedzīvotāju vārdā.
Malefisenta • 22. martā, 15:50
Trapiņ! I'm watching you. Always.
lokomotīve • 22. martā, 14:58
Tīnūži, Dobelnieki, Ceplīši un Turkalne vispār ir nošķirti no Ikšķiles. Tur neiet neviens sabiedriskais transports. Ir tikai uz Rīgu, Ropažiem un Ogri. Tagad ceļš uz Ogri ir jauns, bet uz Ikšķili nebaudāms. Protams, ka Tīnūžnieki izvēlēsies Ogres virzienu. Ogrē ir veikali, darba vietas, bet Ikšķilē nekā.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet