Atgriezties pie raksta

« Aptauja Ikšķilē: Vai piedalīsieties iedzīvotāju aptaujā par novada reformu?

11. maijā, 09:52, Ikšķiles novada jaunumi
aprinkis.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Maija • 11. jūnijā, 23:57
Es nesaprotu, kur tik slikti dzīvojas Ikšķiliešiem. Pilsēta sakopta, skolas, bērnudärzi izremontēti. Käds murgs... Pievienos Ogres novadam, sūkãsiet ķepu un nożēlosiet. Maksäsiet Ogres novada parãdus. Trapiņu nomelnojat, aprejat. Kas Jums liedz to viņam acīs pateikt, ja kas nav kärtībä.
Pūpols • 25. maijā, 21:30
Figu jums, būsiet Ogres novadā, ka labi nemetas! Tas jau ir izlemts un nav ko lekties!
> visiem troļļiem • 17. maijā, 14:42
He, kam tad lai pievienojas? Kurā novadā pie varas ir godīgie, ja tādi nav pat valsts augstākajos ešlonos. Lai Latvijā sāktu valdīt kārtība un godīgums, tad jau kardināli jāmaina sistēma, bet kurš to darīs un vai ir tādi spēki kas to spētu paveikt?
visiem troļļiem • 17. maijā, 13:02
pēc būtības novadi ir jāapvieno, šaubu nav, jo tas ko Tautas partija savulaik izdarīja bija viņu kārtējā afēra. Bet šī aptauja jau nebija par to vai pievienot Ikšķiles novadu Ogres novadam, tā bija aptauja pret iespēju laist Ogres misteru 40% pie Ikšķiles novada naudas. Ja Ogrē pie varas nebūtu tas, jau divās instancēs par izspiešanu notiesājušu spriedumu saņēmušais darbonis, tad šādas aptaujas vispār nebūtu.
psihiatrs • 16. maijā, 22:10
Ikšķiles domes vadītāji ar steigu jāved pie prāta dakteriem! Ko domājies, šamie sasparojušies likt ministram publiski atvainoties! Nudien, joki mazi, šiem kaut kas galviņās sagrieziez nepareizā virzienā, ka tik nav ar steigu jātransportē uz Tvaika ielu vai Strenčiem! Indivīdi ar tādām psihiskā novirzēm jau apdraud sabiedrību un ikšķilieši to nemaz nav pamanījuši, ka 98 % piedalījās šiziķu noorganizētā "referendumā"!
iztapiņš • 16. maijā, 14:58
man nav skaidrs-vai ienākumu nodoklis ir piekritīgs vietai, kur darbā nomāktiem ķermeņiem izgulēties, vai tai pašvaldībai, kas devusi iespēju šos ieņēmumus nopelnīt; jo: darbavietaS RADĪŠANA IR SLODZE UZ INFRASTRUKTŪRU, TĀS IR NEĒRTĪBAS PAMATIEDZĪVOTĀJIEM, IESPĒJAMS INSTITŪCIJĀM, KAS NODROŠINA DROŠĪBU, KĀRTĪBU UTT
:) • 15. maijā, 09:33
Novērotāju nebija. Ikšķiles domes varenie tikai atcerējās padomijas laikus, kad vēlēšanās arī vienmēr bija tādi rezultāti un lieta darīta.
Vai referenduma • 15. maijā, 00:10
bija novērotāji ? Nebija tie visi Trapiņa skaitļi par 98% ir fake un fasifikacija
kas tur ar to māju dzelteno • 13. maijā, 14:17
kad brauc uz karjeru pa zemes ceļu no ikšķiles kreisā pusē, tur kāds dzīvo?
mācītājs • 13. maijā, 11:17
Tāds guļammiests, kā Ikšķile var pastāvēt tikai tāpēc, ka darbs Ikšķiles iedzīvotājiem ir tikai ārpus Ikšķiles un nodokļu nauda, kas paliek pašvaldībai, ir nopelnīta citur. Tāpēc jau šī netaisnība ir jālikvidē, tāpat jālikvidē tāda guļammiesta, kā administratīvas teritorijas, pastāvēšana. Atrastos tāds Ikšķiles novads kaut kur pie Pušmucovas, sen jau būtu tukšs no ļaudīm un naudas. Savulaik noziedzīgais grupējums "tautas partija" ar pedofilu šķēli priekšgalā iznīcināja Latvijā izsenis ierasto administratīvo iedalījumu apriņķos un pagastos, kāds pastāvēja jau no cara laikiem praktiski nemainīgs gan brīvvalsts laikā un padomju okupācijas gados.
to P.I. • 13. maijā, 10:24
Nekorekta informācija. Jaunieši piedalījās salīdzinoši maz, par ko pārsteigums. Un runājot par demisiju... Redzēs, cik procentu balsstiesīgo piedalīsies Eiroparlamenta vēlēšanās? Manas balss tur nebūs!
P.i • 12. maijā, 23:00
Un tajos 30% lielākā daļa ir bērnu balsis kuri nav nobrieduši un kurus var ietekmēt.Tā kā reālais cipars ir 10 % tikai kas par viņu ir balojuši.Iesaistīt bērnus tā ir cūciba
gaidam trapiņa demisiju • 12. maijā, 16:45
Ikšķiles domei tagad jāatkāpjas. Pat pēc uzpūstajiem skaitļiem, aptaujā piedalījās tikai 30% no balsstiesīgajiem. Tātad izgāšanās, jo 70% neatbalsts šo sīkmanīgo separātismu.
я пришел дать вам волю • 12. maijā, 16:29
aprinkis.lv: 98,45 % aptaujas dalībnieku iestājas par patstāvīgu Ikšķiles novadu - http://www.aprinkis.lv/index.php/sabiedriba/pasvaldibas/8487-98-45-aptaujas-dalibnieku-iestajas-par-patstavigu-ikskiles-novadu. Vēlreiz un vēlreiz - RESPEKT!
Ikšķilietei • 12. maijā, 15:32
Nu salīdzinot ar 800,000, ko valstij krāpjoties palika parādā jūsu mērs , tāds nieks vien ir. Pie tam krāpšanos ar nodokļiem nevar salīdzināt ar šizofrēniķa sacabricētu lietu un korumpētas tiesas fantāzijām. Visa juristu un ne tikai sabiedrība go zin un saprot.
Ogrēniete 2 • 12. maijā, 12:58
Vakar biju Ikšķilē. Prieks par viņiem! Sakārtota vide, savstarpējs atbalsts un sapratne. Ļoti pozitīva gaisotne. Man škiet, ka god. Pūces kungs nav lasījis Satversmes otro punktu, vai arī uzsakata Latvijas tautu par zemāku rasi.
я пришел дать вам волю >> jazeps • 12. maijā, 12:24
Iestājoties Ogres "dižnovadā", slimņīca kā arī visi policisti & ugunsdzēsēji nekavējoties tiks pārvietoti uz Ikšķili!
precizēju • 12. maijā, 10:26
Tomēr tikai 38 000.
atkal ikšķiliete • 12. maijā, 10:18
Par mūsu mēru jūs varat neuztraukties, mēs paši zinām, kādu mēru mēs ievēlam. Domājiet labāk par savējo, un kā viņam tiesas piespriestos 80 000 Valstij atmaksāt, starp citu.
Ikšķilietei • 11. maijā, 23:27
Nu saprotiet taču, ka ar tādu maksātnespējīgu mēru, kurš pat savu ģimenes saimniecību nav spējis izvilkt, jūs savu sili nenosargāsiet. Ja nebūtu tās pilsētas siles, no kā viņam pasmelties, viņš tak ar savu minimālo algu, kas paliek pēc parādu atvilšanas, nemaz nespētu izdzīvot!
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet