Ķeguma novada pašvaldības vadība tiksies ar birzgaliešiem (4)

17. aprīlī, 09:39

Šodien plkst.17 Birzgales tautas namā paredzēta iedzīvotāju tikšanās ar Ķeguma novada domes pārstāvjiem, deputātiem un speciālistiem.

Pašvaldība un "Ķeguma Stars" par 620 000 eiro nopērk katlumāju (51)

21. martā, 08:59

"Tas ir vēsturisks lēmums!" ar šādiem vārdiem Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks noslēdza domes izskatāmo jautājumu par galvojuma sniegšanu pašvaldības SIA "Ķeguma Stars" katlumājas iegādei no VAS "Latvenergo" par 620 000 eiro, norāda pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kintija Sparāne.

Ķegumiešiem panākumi eksperimentu konkursā Foto (3)

9. martā, 08:44

5.martā Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs "Rīgas Dabaszinību skola" organizēja Jauno vides pētnieku forumu "Skolēni eksperimentē" Rīgas atklāto kārtu 4.-9. klašu skolēniem, informē Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolotājs Artūrs Ābols.

Ķeguma kausu hokejā izcīna "Lāčplēsis" (1)

7. martā, 09:24

4.martā Ķeguma kausa izcīņā hokejā 4 pret 4 piedalījās 6 komandas. Pēc riņķa turnīra izspēles pirmās četras komandas izslēgšanas spēlēs cīnījās par kausu.

Rembatē arī šogad izveidota slidotava (75)

16. februārī, 11:47

Jau vairākus gadus, pateicoties ELFLA, LAD un Ķeguma novada pašvaldības līdzfinansējumam, Rembates pagastā ir izbūvēts hokeja laukums, informē Rembates pagasta pasākumu organizatore Liene Lazdiņa. 

Ogrenet