Ķeguma komercnovirziena vidusskolas absolventiem skola dod vērtīgu ceļamaizi Foto (3)

16. jūnijā, 11:14

15.jūnijā desmit Ķeguma komercnovirziena vidusskolas absolventi saņēma sertifikātu par vidējās komercizglītības iegūšanu, un kā piederības zīmi savai mācību iestādei – lietussargu ar skolas logo.

Rūķu parkā atklāts bērnu rotaļu laukums (0)

13. jūnijā, 15:07

Saulainā ceturtdienā Rūķu parku piepildīja vairāki desmiti bērnu smieklu, jo mazie birzgalieši bija pulcējušies uz bērnu rotaļu laukumiņa atklāšanu. Tagad parka teritorijā atrodas skaists rotaļu laukums ar slidkalniņu, kāpšanas šķēršļiem, rotaļu zirdziņu un citām bērniem piemērotām aktivitātēm.  

Gaisa spēku dibināšanas 100.gadadiena Foto (2)

12. jūnijā, 14:56

Ar svinīgiem pasākumiem Rīgā un Ķeguma novada Rembates pagasta aviobāzē "Lielvārde" tika atzīmēta Gaisa spēku dibināšanas 100.gadadiena.

Ģimenes svētki Tomē Foto (1)

5. jūnijā, 18:03

Tomes pagastā 2. jūnijā notika pirmie Tomes pagasta ģimenes svētki. Diena iesākās gana saulaina, bet vēlāk visus kārtīgi izpurināja un atdzesēja stiprais vējš. Šādos laika apstākļos drosmīgas bija un spēlēs piedalījās deviņas ģimenes.

Ķegumā sveic Latvijas simtgades gadā dzimušos bērniņus Foto (3)

2. jūnijā, 19:09

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā Ķegumā pie pirmsskolas izglītības iestādes "Gaismiņa" norisinājās tradicionālie Bērnu svētki, kuru iniciatori ir Starptautiskais soroptimistu klubs "Ogre-Ķegums". 

Ogrenet