Atgriezties pie raksta

Rembatē indē zivis, Ķegumā sabojāts basketbola laukums

Ķeguma novada pašvaldības policija informē, ka aizejošajā mēnesī vietējiem kārtības sargiem darba nav trūcis. Rembatē konstatēta zivju bojāeja kādā dīķī. Tomē nepilngadīgie naktī vizinājušies ar velosipēdu bez atstarotājiem. Birzgalē iedzeršanas laikā lauzta kāja. Savukārt Ķegumā bērnus biedējis bez uzraudzības atstāts suns.


4.jūlijā Ķeguma novada pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz metāla pieņemšanas punktu Rembates pagastā, jo kāda persona sūdzējās, ka tur tiekot dedzināti vadi. Kad kārtības sargi ieradās notikuma vietā, apstiprinājumu šai informācijai viņi neguva.


5.jūlijā policijas darbinieki Tomes pagastā aizturēja nepilngadīgas personas, kuras pēc pulksten 23.00 atradās ārpus savas dzīvesvietas, turklāt – bez vecāku uzraudzības. Jāpiebilst, ka bērni pārvietojās pa ceļu ar velosipēdu, kas nebija aprīkots ar atstarotājiem. Nepilngadīgās personas tika nogādātas dzīvesvietā pie saviem vecākiem, ar kuriem policisti veica pārrunas, kā arī izskaidroja izdarīto pārkāpumu būtību un atbildību par tiem. Šoreiz vecāki tika vienīgi brīdināti par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu.


Tajā pašā vakarā pulksten 23.40 Rembates pagastā sabiedriskā vietā tika aizturēts kāds vietējais iedzīvotājs, kuram konstatēts smags alkohola reibums – 2,84 promiles. Pie aizturētā atrastas cigaretes bez Latvijas akcīzes nodokļa markas.


10.jūlijā policija saņēma izsaukumu uz Staru ielas masīvu Ķegumā, kur bez uzraudzības skraidīja un bērnus biedēja kāds suns. Par šo faktu uzsākta administratīvā lietvedība.


Tajā pašā dienā pulksten 12.35 kārtības sargus izsauca uz Ozolu ielu Ķegumā, kur kaimiņu starpā bija radies strīds par to, ka pilsētas teritorijā tiek kurināts ugunskurs. Policijas darbinieki veica pārrunas ar ugunskura kurinātājiem, konfliktu atrisinot turpat uz vietas.


16.jūlijā Ķeguma komercnovirziena vidusskolas teritorijā kāds automašīnas BMW vadītājs sabojāja basketbola laukuma segumu. Vainīgā persona noskaidrota, par īpašuma bojāšanu uzsākts kriminālprocess.


19.jūlijā Rembates pagastā konstatēts, ka no kādas ražotnes dīķī ieplūst indīga viela, kā rezultātā bojā gājušas zivis. Vainīgais noskaidrots, viņam uzdots novērst nodarījuma sekas.


25.jūlijā pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Birzgales pagastu, kur kādā mājā alkohola lietošanas laikā tiekot trokšņots pār mēru. Ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policijas darbinieki noskaidroja, ka alkohola lietošanas laikā kāda sieviete kritusi un salauzusi sev kāju. Uz notikuma vietu tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas cietušo nogādāja Ogres slimnīcā. Ar trokšņotājiem tika veiktas profilaktiska rakstura pārrunas.


Kopumā aizejošajā mēnesī Ķeguma novada pašvaldības policijā reģistrētas ļoti daudzas sūdzības par kaimiņu trokšņošanu, kā arī iesniegumi par nesakoptiem īpašumiem pilsētas teritorijā, kas ļoti bojā kopējo ainavu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/21017

2012. gada 1. augustā, 13:03, Ķeguma novada jaunumi
Ritvars Raits, "Ogres Vēstis Visiem"

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet