Atgriezties pie raksta

Ķegumā nobriedusi nepieciešamība pēc telpām, kur pulcēties svētkos

Aizvadītajos Valsts svētku pasākumos Ķegumā, Birzgalē un Rembatē piedalījušies vairāk iedzīvotāju, nekā iepriekšējos gados, informē Ķeguma novada domes izpilddirektore Nelda Sniedze.


Šogad pēc rekonstrukcijas darbiem Valsts svētki tika svinēti Ķeguma tautas namā, kas bija pārpildīts un vairākiem svētku apmeklētājiem pat zālē nepietika vietas.


"Tas pierāda, ka jau nākamajā gadā ir jāuzsāk jaunas halles projektēšana," norāda N.Sniedze.


Šobrīd SIA "MN Īpašumi" Ķeguma tautas namā pabeidz pēdējos iekšējās rekonstrukcijas darbus.


Turpinās ēkas renovācijas darbi arī Tomes tautas namā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/22347

2012. gada 22. novembrī, 10:36, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ewangelista Hanczaruk • 27. jūlijā, 01:52
Sveicieni Jēzus Kristus vārdā, Mēs izsniedzam īstu aizdevumu uzņēmumiem un privātpersonām. Jūs varat pieteikties USD 100 000 kā fiziskai personai un USD 11,5 miljoniem USD kā sadarbības organizācijai vai uzņēmumam. Mūsu pakalpojumi ir īsti un labi dokumentēti juridiskiem mērķiem. E-pasts kontaktpersonai: ewangelista.hanczaruk@gmail.com Vēlreiz apsveicam mūsu godātos klientus, kuri vakar saņēma aizdevumus, es ceru, ka jūs, puiši, ticat mūsu piedāvājumam? Saņemiet vieglu aizdevumu ar mums jau šodien pa e-pastu
to Čakam Norisam • 2012. gada 29. novembrī, 09:24
Šitos "jokus" parasti neviens nav ieinteresēts atklāt, lai ērti dzīvot varētu gan "augšas", gan "apakšas", tāpat kā savulaik PSRS "nebija seksa", tā šamajās institūcijās " nav" pārkāpumu. Šito joku tu noteikti arī "izlasīji" pirms tas bija uzrakstīts, jo noteikti sēdi kaut kur "pa vidu".
Čaks Noriss • 2012. gada 28. novembrī, 22:13
Izlasīja šos jokus, pat pirms tie bija uzrakstīti.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet